Hilti - Kariyer Köprülerinizi Hilti ile Güçlendirin - TalentScore | Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]
Hilti Kariyer Köprülerinizi Hilti ile Güçlendirin

Hilti

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Biz global inşaat sektörü için lider araçlar, teknolojiler, yazılım ve servisler sağlıyoruz. 75 yılı aşan, öncü ürünler ve birinci sınıf hizmetlerle dünya çapında üne sahip, gurur duyduğumuz bir mirasa sahibiz.

İnovasyon bizim can damarımız, bu yüzden her yıl 30 civarında yeni ürün geliştiriyoruz. Burası 120'den fazla ülkede 33.000’den fazla çalışanımızla öğrenerek, büyüyerek ve kariyerinizi biçimlendirerek yeteneğinizi göstermeniz için harika bir yer.

‘’Kariyer Köprülerinizi Hilti ile Güçlendirin’’, çeşitli üniversitelerde 3. ve 4. Sınıfta öğrenimine İstanbul'da devam eden ya da yeni mezun kadın öğrencilerimiz için tasarladığımız bir "Mentorluk" programıdır.

Kadınların her alanda başarılı olacağını biliyor, çeşitlilik ve dahiliyetin farklı fikirler ve bakış açılarını görmek için bir gereklilik olduğuna inanıyoruz. Başlattığımız bu Mentorluk programı kapsamında kadın öğrencilerimizle buluşarak, onların hayatlarında bir yere dokunmayı ve gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Çünkü; ‘’Değişim Benimle Başlar, Bizimle Gerçek Olur.’’

Bu kapsamda, şirketimizdeki liderlerin, genç arkadaşlarımızla belirli periyotlarla bir araya geleceği bir program tasarladık.

Programa dahil olan Hilti Takım Liderleri ve çalışanları "Mentor" olurken, her Mentora 1 kadın öğrenci/yeni mezun "Menti" atayacağız. İş hayatına adım atmaya hazırlanan ve kariyerinin daha başında olan sizler ve Hilti Türkiye'de çalışan profesyoneller "Mentor" olarak atandıkları kadın öğrencilere/yeni mezunlara, belirlenen konularda mentorluk verecekler.

Eski mentilerimizden Güler Büşra Kinkan mentorluk programımızla ilgili şöyle düşünüyor:

‘’Kariyer Köprülerinizi Hilti ile Güçlendirin ’’ programı ile benim Hilti ile tanışma hikayem başladı. 4. sınıfta başladığım program, mezuniyet ve meslek hayatım arasındaki geçiş aşamasında yolumu aydınlatan bir süreçti. Program süresince mentorüm ile planlama yaparak süreci yürüttük. Mezun olacağım sırada Pazarlama Departmanı'nda Stajyer rolü için başvuru yaptım ve Hilti yolculuğum benim için bambaşka bir yola dönüştü. Daha sonra Pazarlama Departmanı'nda Dış aramalar Satış Danışmanı olarak rolüme devam ettim. Şimdi ise Satış Departmanı'nda Satış Danışmanı olarak devam ediyorum. Kısaca ‘’Değişim Benimle Başladı, Bizimle Gerçek Oluyor.’’.

Rate a Program

Review

Details

 • Application Term
  March
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
  New Graduate
 • Working Locations
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy