Burgan Bank - Technology Young Stars Yetenek Programı - TalentScore | Youthall
Burgan Bank Technology Young Stars Yetenek Programı

Burgan Bank

Applications have not started yet.

Talent Program Details

KIPCO Grubu'nun (Kuwait Projects Company) bir iştiraki olarak 1977 yılında kurulan Burgan Bank Grubu, MENAT (Orta Doğu&Kuzey Afrika, Türkiye) bölgesinin en büyük şube ağına sahip bankalarından biridir. Özellikle kurumsal müşterilere, finansal kurumlara ve özel bankacılığa odaklanmış olup bireysel ve özel bankacılık alanlarında büyüyen bir markadır. 

2013 yılından bu yana Burgan Bank Türkiye olarak sürekli değişen ve gelişen dünyanın dinamik yapısına hızla ayak uyduruyor, yenilikleri fırsata dönüştürüyoruz. Her zaman güvene dayalı, samimi ve sürdürülebilir ilişkiler kurarak tecrübeleri ve uzmanlıklarıyla birbirini besleyen ‘biz olmak, dinamizm ve kazanmak’ değerleri doğrultusunda uyum içinde çalışan bir kurumuz.

Hedefe ulaşırken tüm ekip arkadaşlarımızın çabasını ve performansını güçlendirmek için çalışan mutluluğunu benimsiyoruz. Ailemizin her üyesine daha ilk günden itibaren “Burgan seninle” mesajını veriyor; kariyer, gelişim, gelecek ve yaşam yolculuğunda her türlü eğitim, seminer ve uygulamalarla Burganlılara destek oluyoruz.

 

Bankamızda, ilgini çekeceğini düşündüğümüz 6 aylık uzun dönemli bir staj programı seni bekliyor. Üstelik bu yapılandırılmış Staj Programımız sonrasında başarılı adaylarımız “Technology Young Stars” Programımıza devam ederek Burgan Bank’ta ayrıcalıklı bir kariyere başlama şansını elde edecek.

 

 Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Mühendislik ve Matematik Bölümleri 3. ve 4. sınıf lisans veya yüksek lisans öğrencileri
 • Yazılım geliştirme bilgisi olan
 • İleri düzeyde İngilizce bilgisi
 • Staj sonrası hemen yenilikçi bir bankada çalışmaya başlamak isteyen

 

Seçim Süreci

 • Hacker Rank ve Kişilik Envanteri
 • İK & İş kolu Mülakatları

 

Staj Dönemi

 • Haftada en az 3 gün staja devamlılık
 • İlk gün itibarıyla hep yanında olacak Ko-pilot ataması
 • Yönetici ile düzenli gelişim toplantıları
 • Online eğitimlerle destek
 • Staj dönemi sonunda üst yöneticilere sunum
 1. Burgan Bank Technology Young Stars Yetenek Programı - User Image
  Ahmet Bostancıklıoğlu
  Gaziantep Üniversitesi

  Long term obligatory intern application Hi I am highly motivated and self-educated an iOS, swift, developer I want to do a long-term, 4-month compulsory internship as an iOS developer, which will start in September. In internship time for compulsory internship my insurance will be paid by my university engineering department. In internships I don't wait any payment my aim is taking place in a project in which finding a chance to improve myself.

 2. Burgan Bank Technology Young Stars Yetenek Programı - User Image
  Ata Berkay Karakuş
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  Kendimi geliştirebileceğim bir program olabileceğini düşünüyorum.

 3. Burgan Bank Technology Young Stars Yetenek Programı - User Image
  Ayşe Mermer
  Ömer Halis Demir Üniversitesi

  Mühendislik fakültesi öğrencisiyim ve bankacılık hep hayalim olan bir sektördü. Kendimi geliştirebileceğim bir program olduğunu düşünüyorum. Merakla bekliyorum

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 4 people.
Review

Details

 • Application Term
  April
  May
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy