Anadolu Efes Project Future Uzun Dönem Staj Programı

Anadolu Efes

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Project Future Nedir?
Project Future Staj Programı’nı, sana iş hayatına dair unutulmaz bir gelişim sürecini profesyonel bir bakış açısıyla birleştirerek deneyimleyebilmen için tasarladık. Program süresince inovatif bir çalışma ortamında yaratıcılığını konuşturabileceğin ve kapsamlı eğitim programları ile gelişimini destekleyebileceğin bir deneyim yaşamanı hedefliyoruz!

Kimler Başvurabilir?
3. veya 4. Sınıf üniversite öğrencisiysen ve 6 ay süreyle haftada en az 3 gün bizimle olabileceksen, Project Future’a uzun dönem stajyer olmak üzere başvurabilirsin.
Management Trainee Programı’na başvuru koşulları ise yeni mezun veya yüksek lisans öğrencisi olman ve 1 yıl süreyle haftada 5 gün bizimle olabilmen. Kendini; çalışmayı seven, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek ve meraklı biri olarak tanımlıyorsan, seni de aramızda görmeyi çok isteriz.

Başvuru Tarihi
Project Future Staj Programı’nın başvuruları her yıl bir kere olmak üzere Ekim ayında açılıyor. En güncel bilgiye @anadoluefeskariyer Instagram hesabından ulaşabilirsin.

Staj Serüveni
Saha ziyaretleri, dijital/yüz yüze eğitimler, proje sunumları, workshop’lar ve üst düzey yöneticilerle kariyer mentorlukları çokk çeşitli, kapsamlı ve renkli bir serüven seni bekliyor.
Project Future ile gerçek bir iş deneyimi, sürekli öğrenme imkanı, kişisel ve profesyonel gelişim desteği vaat ediyoruz. Bu programda gerçek projelere dahil olup katkı sağlama; staj koçun ve diğer ekip arkadaşlarınla birebir çalışma; diğer Project Future stajyerlerliyle sosyalleşme ve şirket genelindeki etkinliklere erişim imkanı sunuyoruz.

Eleştirel düşünmeye teşvik edileceğin, pek çok farklı sesi duyarken kendi sesini bulabileceğin ve daima gelişeceğin bir ortamda çalışmak seni heyecanlandırıyorsa doğru yerdesin!
Kariyerin için şimdi bir adım at, serüvene katıl!

1. Aşama: Başvuru ve ön değerlendirme süreci - Yılda bir kere açılan ilanın başvuru tarihini @anadoluefeskariyer Instagram hesabını takip edilebilirsin.
2. Aşama: Genel yetenek testi - Sözel, sayısal, analitik ve dikkat alanlarındaki yeteneklerinin ölçümü
3. Aşama: Gamification - Oyunlaştırılmış test ile profesyonel yetkinliklerinin analizi
4. Aşama: Video mülakat - Mülakat sorularını video kaydı ile cevaplama
5. Aşama: Online mülakat - Ekip yöneticilerin ve İK İş Ortağın ile yapacağın online mülakat

 1. Anadolu Efes Project Future Uzun Dönem Staj Programı - User Image
  Zübeyde Usta
  Kocaeli Üniversitesi

  Daha fazla deneyime ve öğrenmeye açık, öğrendiklerimi pekiştirerek ve çalışmayı seven biri olarak stajım boyunca şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğime inanıyorum. İş kriterlerin benimle tamamen eşleşiyor.

 2. Anadolu Efes Project Future Uzun Dönem Staj Programı - User Image
  Işıl Çevik
  Dokuz Eylül Üniversitesi

  İlgi ve bilgileriniz çerçevesinde farklı departmanlarda deneyim kazanabileceğiniz ve profesyonel olduğu kadar samimi ve içten bir şirket deneyimi kazanabileceğiniz bir program. Intern ve Mt'lerini ilk günden itibaren birer çalışan olarak ekibine dahil eden çalışanların ve yalnızca üretim sektöründe değil pazarlama, sanat, sürdürülebilirik gibi pek çok alanda insana ve ekosisteme değer verdiğini hissettiren Anadolu Efes'in gözbebeği Project Future Programı; mutlaka deneyimlenmesi gereken harika fırsatlar içeriyor.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 17 people.
Review

Details

 • Application Term
  October
  November
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul, Adana, Afyonkarahisar, Ankara, İzmir, Konya