Sysmex Türkiye Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Sysmex Türkiye Youthall Verified Badge

  • Medical Devices
  • ·
  • 208 follower

Biz Kimiz

Sysmex 1968 yılından bugüne “in-vitro diagnostik” sektöründe yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak sağlık sektörüne değer katmaktadır. Japonya merkezli bir medikal cihaz şirketi olan Sysmex, bugün itibari ile 190’dan fazla ülkede, 9000’den fazla çalışanı ile hematoloji alanında globalde lider, IVD firmalar sıralamasında ilk 10’da yer almaktadır.

Sysmex Türkiye, İstanbul bölge merkezinden Orta Doğu, Türkiye+, Afrika’daki (META) faaliyetlerin yürütülmekte ve merkezi Hamburg’da bulunan, Sysmex Europe S...

Read More
Big Size
2013
51-200 Employees

Sysmex Türkiye, Great Place to Work Şirketi Seçildi!

Sysmex Türkiye, 2 yıl üst üste çalışmak için harika bir yer olduğumuzun göstergesi olan "Türkiye'nin En İyi İşverenleri (GPTW)" sertifikasını almaya hak kazanmış, kendi kategorisinde 4 ve 7. olarak başarısını taçlandırmıştır.

Ayrıca Sysmex Türkiye'nin Y kuşağı için 2022 En İyi İş Veren Şirketler arasında 12. sırada yer aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Biz Bir Ekibiz

Sysmex ailesinde başarıların tamamı üyelerinin yetkinlikleri ve görevlerine bağlı olarak katıldıkları takım çalışmalarının sonucudur. Başarılar her zaman Sysmex ‘de takdir edilir ve kutlanılır. Bu kutlamalar hiyerarşik düzenin eşitlendiği, tüm çalışanların hep birlikte görev ve ekip ayırt etmeksizin katıldığı doyumsuz unutulmaz anılarda birleşir. Taçlandırılmış başarıların en iyi şekilde kutlanıldığı Sysmex Ailesinin...

Read More

Genç Profesyoneller Gözünden Sysmex..

Kariyerimdeki ilk adımlarımı, çalışanına bu ölçüde değer veren, gelişimlerini destekleyen Sysmex Türkiye ile attığım için çok mutluyum. Sysmex'in EMEA çapındaki tüm çalışanlarına sunduğu geniş eğitim yelpazesine sahip Sysmex EMEA Kampüs sayesinde farklı coğrafyalardaki ekip arkadaşlarımla bir araya gelme ve gelişim yolculuğuma değer katma fırsatı yakaladım.  Read More

Sysmex'li Olmak

İşe alma ve entegre etme süreçlerinde Sysmex Türkiye’de bambaşka bir deneyime sahip oldum. Bu ailenin bir parçası olduğumu çok derinden hissettim. EMEA çapında düzenlenen global oryantasyon programı Sysmex Days ile şirketimizin tarihçesini, misyon ve vizyonunu, Japon kültürünü öğrenme ve anlama şansını elde ederek yepyeni arkadaşlıklar kurdum. Bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı mutluluk duyduğumu, bana bu süreçte destek olan herkese teşekkür ederek bir kez daha sizlerle paylaşmak isterim.
...
Read More

Sysmex Gives Back

Sysmex Türkiye kurumsal sosyal sorumluluk ekibi olarak, “Sysmex gives back” mottosu ile çeşitli alanlarda hayata değer katmayı ve farkındalık yaratmayı hedefliyoruz.  

Çevre Etkinliği TEMA Fidan Dikimi, Köy Okullarına Yardım, Kızılay öncülüğünde yürüttüğümüz "Kan Bağışı" ve Boğaziçi Üniversitesi GETEM ve Koç Üniversitesi Gönüllüleri işbirliği ile yürüttüğümüz “Ses Ol” kampanyalarına geniş bir gönüllü ailesi ile destek veriyoruz.

Sürdürül...
Read More

Sysmex Türkiye'de Staj İmkanı

Sysmex Türkiye ailesi olarak geleceğin profesyonelleri olan genç yeteneklerle birlikte çalışmayı ve tecrübelerimizi paylaşmayı seviyoruz.

Program boyunca global merkezli düzenlenen çeşitli mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri ile genç yeteneklerimizin Sysmex'i ve departmanları daha yakından tanımasını sağlarken, gelişimlerine de destek oluyoruz. 

Dünyadaki trendleri yakından takip eden, üretken, yenilikçi adaylarla tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Read More

Company Images

Team

Sysmex Türkiye has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Sysmex Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


51-200

2013

40% 60%

35
Sysmex Türkiye has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Sysmex Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


51-200

2013

40% 60%

35

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Sysmex Türkiye hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Sysmex Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


51-200

2013

40% 60%

35

Benefits

Global Kariyer
Performansa Dayalı Prim
Yemek Kartı
Servis veya Yol Ücreti
Uzaktan ve Esnek Çalışma
Eğitim&Gelişim Programları
Doğum Günü İzni
Aile Kapsamlı Özel Sağlık Sigortası
Ekip Etkinlikleri
GPTW
şirket içi ilan sistemi

Working Environment

Sabancı Üniversitesi’nde 4. sınıf Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim. Şirketin sunmuş olduğu esnek çalışma koşulları ve sürekli birbirini destekleme gayreti içerisinde olan ekibi Sysmex Türkiye'yi çalışmak için çok iyi bir yer haline getiriyor. Sysmex Türkiye ekibinde yer aldığım için mutluluk duyuyorum.


51-200

2013

40% 60%

35

51-200

2013

40% 60%

35