Sixt Rent a Car Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Sixt Rent a Car

  • Service
  • ·
  • 28 follower

About Us

Turizm sektörüne 1992 yılında ARTICAR markasıyla adım atan ve 2008 yılı itibarıyla temsilciliğini yapmaya başladığı markası ile Sixt Türkiye, pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile havayolu ve turizm iş ortakları ile bireysel müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır. 


Sixt Türkiye, sektördeki ilk profesyonel çağrı merkezini 2004 yılında hayata geçirmiş ve bugün günde 2,000 çağrı almakta olan alanındaki en başarılı örnektir. Sixt Türkiye 2005 yılından bu yana internet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala tek araç kiralama firmasıdır. 

Sixt rent a car internet sayfası www.sixt.com.tr üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır. Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan Sixt rent a car, günlük araç kiralama, aylık kiralama, leasing, şoförlü servis ve transfer hizmetleri sunmaktadır. 

Sixt Türkiye filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan BMW, Mercedes-Benz, VW ve Ford gibi araçlarıyla hizmet vermektedir. Sixt rent a car dünyada 110'den fazla ülke ve 4000'i aşkın kiralama ofisinde hizmet veren Avrupa'nın en büyük araç kiralama firmalarından birisidir.

Sixt Rent a Car has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Sixt Rent a Car?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Sixt Rent a Car has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Sixt Rent a Car?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Sixt Rent a Car hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Sixt Rent a Car?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.