Norm Holding Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Norm Holding Youthall Verified Badge

  • Industrial Products
  • ·
  • 1234 follower

Hakkımızda

Norm Holding olarak 1973 yılında çift vuruşlu bir makine ile başlayan yolculuğumuzu, bugün dünya ile rekabet eden, kaliteden ödün vermeyerek gelişen, teknoloji ile üreten, başarılar ve ödüllerle dolu bir vizyona dönüştürdük.

Lokomotif gücümüz olan bağlantı elemanları sektöründe; üretim kapasitemizle, kalitemizle, değerlerimiz üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi insan kaynakları perspektifimizle ve her geçen yıl geliştirdiğimiz teknolojimizle ülkemizin lider kuruluşu olmayı başardık.

4000'e yakın çalışan, 2...

Read More
Big Size
1973
1.001-5.000 Employees

Vizyonumuz

Milli sanayimize kattığımız değerle, içinde yaşadığımız toplumumuza gösterdiğimiz saygıyla büyümeye devam ediyor; “Norm”larımızı geliştiriyor ve çağın gerekleriyle buluşturuyoruz. Çalışanları ile birlikte mükemmelliğin peşinde koşan, küresel bir firma olma vizyonumuz doğrultusunda, sürekli gelişimi kendimize ilke edinerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İnsan Kaynakları Değerlerimiz

Norm Holding 1973 yılından bugüne kurumsal değerleri odağına almış nitelikli insan kaynağı ile sektördeki liderliğini sürdürmektedir. Norm Holding; müşterileri için fark yaratan, takımın gücüne inanan, adil ve saygılı davranan, topluma, çevreye ve tüm paydaşlarına değer katan insan kaynağı ile attığı her adımda başarıyı yakalamıştır.

İnsan kaynağımızın, belirlenmiş olan standartların ötesine geçmeyi hayal eden, süreçlerini geliştirmek adına sürekli sorgulayan, inovatif süreç ve yaklaşımlar geliştirebilen, yaratıc...

Read More

İşe Alım Politikamız

İşe alım süreçlerinde yenilikçiliği odağımıza alarak, adayları objektif değerlendirmeye yönelik, role ve ekibe en uygun yeteneğin seçilmesini destekleyecek, eşitlik ve çeşitliliği sağlayacak yöntemleri ve programları geliştiriyoruz.

İşe alım süreçlerinde önceliğimiz, Norm Holding’in global strateji ve hedeflerine ulaşmasında değer katacak, şirket kültürü ve değerleriyle uyumlu, vizyoner, yenilikçi, gelişim odaklı, gerekli yetkinlik ve deneyimlere sahip, potansiyeli yüksek yetenekleri organizasyona kazandırmaktır.<...

Read More

Yeni Mezun ve Yetenek Kazanımı Programlarımız

Kariyerin için tasarladığın dünya Norm ile mümkün.

Yeni mezun veya genç yetenek kazanım programları kapsamında yürüttüğümüz N’Talent, DigiConnect Online Gelişim Programı, SAP Akademi, Üniversite Yaz Dönemi ve Uzun Dönem Staj Programları ve daha fazlası ile genç yeteneklerle buluşuyoruz. 

N’Talent

N’Talent programımız kapsamında üniversite 3. ve 4. Sınıf / Yüksek Lisans öğrencilerine firmalarımızda farklı departmanlarda yarı zamanlı çalışma fırsatı sunuyoruz. Programımız boyun...

Read More

DigiConnect

Genç yeteneklerin profesyoneller ile birlikte proje geliştirip yeni fikirler ürettikleri, online öğrenme ve gelişim imkanları ile iş hayatını deneyimledikleri “DigiConnect” programımız 2020 yılından itibaren yaz ve kış olmak üzere iki dönemde devam ediyor. Tamamen online platformda yürütülen programda yeteneklerimiz Norm Holding Liderleri ile vizyoner sohbetlerde buluşuyor; Norm yöneticileri ile projelerde yer alarak teknik becerilerini geliştiriyorlar. Programı tamamlayan katılımcılarımızı yeni mezun programlarında ve No...

Read More

SAP Akademi

SAP dünyasında kariyer hedefleyen üniversite ya da yüksek lisans mezunu yeteneklerin katıldığı programımızda katılımcılarımız bir yıl boyunca SAP modül danışmanlığı bölümlerimizde işbaşı eğitimi kapsamında bir ekip üyesi olarak çalışıyorlar ve aynı zamanda mentorluk programı, proje deneyimi, eğitimler ve vizyoner sohbetlerle kişisel ve profesyonel alanda destekleniyorlar. Programda başarılı olan yeteneklerimize kadroya geçme ve kariyerlerine bu ekiplerde devam etme fırsatı sunuyoruz. 

Norm Staj Programımız

Norm Staj Programımız kapsamında üniversite 3. ve 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencileri için Yaz Dönemi Stajı ve Uzun Dönem Staj programlarımız bulunuyor. Staj programlarımızda genç yeteneklerin deneyimlemek istedikleri alanlarda uzman kadromuzla çalışarak ilgi alanlarını keşfetmelerini, becerilerini geliştirmelerini ve proje yönetimini deneyimlemelerini hedefliyoruz. Staj programını tamamlayan öğrencileri yeni mezun programları ve Norm Holding firmalarındaki açık roller için değerlendirmeye alıyor; birlikte uzun, keyi...

Read More

Toplumsal Değerlerimiz

Norm Holding olarak topluma değer katmak amacıyla nitelikli eğitim ve kültür, sanat gibi alanlarda toplumun vizyonunu geliştirmek ve daha parlak bir gelecek inşa etmek için daima çalışıyoruz. 

Norm Sanat

Norm Sanat, 2003 yılından bu yana İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 150’den fazla sergiye yaptığı ev sahipliği ile sanata ve sanatçıya verdiği destek ve değeri ortaya koymaya devam ediyor. Sanat eğitimi almak isteyen yetişkinlere yönelik kurslar düzenleyerek, bünyesindeki eğitmenler ile teknik ve pratik eğitimler veriyoruz.

Norm Eğitim

Norm Mesleki Eğitim Merkezi’nde sektöre nitelikli insan gücü yetiştirmek ve farklı nedenlerle öğrenimine devam edemeyen gençlere mesleki beceriler kazandırmak amacıyla İzmir’de 2007 yılında ve Salihli’de 2015 yılında çıraklık eğitim merkezlerini kurduk. Bu merkezlerden bugüne kadar toplam 162 öğrenci mezun oldu ve 97’si halen Norm Holding bünyesinde çalışıyor. 2022 yılında toplam 141 öğrencinin öğrenim gördüğü bu merkezlerde, öğrencilerin gelişimini yakından takip ediyor; mevcut müfredata ek olarak teknik ve kişise...

Read More

Norm Eğitim

Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, okulun eğitim hayatına kazandırılması sürecine verdiği destek sebebiyle; 2014 yılında, İAOSB Yönetimi tarafından Norm Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Nedim Uysal’ın adı verilerek kurulmuştur. Ege Bölgesi ve ülke ...

Read More

Başarılarımız

Norm’un Başarı Dolu Yolculuğu:

Brandon Hall Group tarafından düzenlenen 2022 İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri’nde “En İyi Liderlik Gelişim Programları” kategorisinde, Norm Holding olarak “ENLider Sensin” Liderlik Gelişim Programı ile Gümüş Ödül almaya hak ka...

Read More

Ödül Normie’ye!

Çalışanları tekrarlı görevlerden kurtarmak için Norm Digital tarafından geliştirilen dijital ekip arkadaşımız Normie'nin web sitesi, 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde Bilişim ve Teknoloji kategorisinde kullanıcı ve jüri oyları ile birinci seçildi. Normie, aynı zamanda Awards Ödülleri’nde de “Onur Ödülü”ne layık görüldü.

Ar-Ge Yatırımları ile Türkiye'nin Öncü Şirketleri Arasındayız

Turkishtime tarafından 2022 yılında dokuzuncusu gerçekleştirilen “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” araştırmasında; Norm Fasteners bünyesinde Cıvata Ar-Ge çalışmalarına ayırdığımız bütçe ile, ilk 250 şirket sıralamasında 203’üncü sırada yer aldık. Bununla birlikte; AR-GE Merkezinde Yürütülen Proje Sayısına Göre İlk 100 listesinde 71’inci olurken, Alınan Tasarım Tescil Sayısına Göre İlk 50 ve Alınan Faydalı Model Sayısına Göre İlk 50 listelerinde de yer aldık.

İSO 500 ve İkinci 500 Listelerinde 4 Şirketimizle Yer Aldık

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl açıklanan 'Türkiye’nin İlk 500 ve İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'

listelerinin 2021 yılı sonuçlarında Norm Holding bünyesinde bulunan 4 şirketimizle yer aldık.

TAİDER Kuzey Yıldızı Ödülünü Almaya Hak Kazandık

Sürdürülebilirlik alanında “Kurumsal Yönetim, Toplum, Çalışanlar ve Çevre” kategorilerinde şirketlerin ödüllendirildiği TAİDER 5. Kuzey Yıldızı Ödül Töreni’nde Norm Holding olarak; Sürdürülebilirlik yaklaşımını benimseyerek bu alanda yaptığımız çalışmalar ile Kuzey Yıldızı Ödülü’nü almaya hak kazandık.

Company Images

Norm Holding has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Norm Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1973

32

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Norm Holding hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Norm Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1973

32

Working Environment

Norm Holding has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

1.001-5.000

1973

32

1.001-5.000

1973

32