Mey Diageo Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.

About Us

Dünya çapında 180 ülkede 30 bini askın çalışanın oluşturduğu global bir topluluğun temsilcisi olarak, tutkulu ekibimizle birlikte “her gün, her yerde yasamı kutluyoruz!”

1862 yılında İnhisarlar İdare’siyle başlayan ve Tekel ile devam eden bir geleneğin günümüzdeki temsilcisi olarak, “geçmişin mirasını yenileyerek gelecek nesillere aktarıyoruz”. Diageo’nun uluslararası alanda bize kattığı güç ve deneyimlerle birlikte başarılarımız katlanarak devam ediyor.

Biz, kökleri 1862’de kurulmuş olan İnhisarlar İdaresi’ne kadar giden bir mirasın günümüzdeki temsilcisiyiz. Kendi topraklarında bağcılık yapan, çiftçi ruhsatına sahip bir şirketiz. Alanımızda senelerdir ihracat şampiyonuyuz. Çalışanlarının yeteneklerini ve markalarının gücünü birleştiren, distribütör ve satış ekipleriyle birlikte 2.000’den fazla çalışanıyla yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Mey|Diageo’yuz!

İstihdam olanaklarımız, ülke ekonomisine sağladığımız önemli katkılar, sorumlu sosyal kurum olma anlayışımız ve ayrıcalıklı markalarımızla her alanda pazarın öncü şirketi olarak sağlam adımlarla ilerliyoruz. Kendimizi içki üretip satan bir şirketten çok, Türkiye ve dünyada gastronominin önemli bir bileşeni olarak görüyoruz. Gastronomi ekosistemiyle dayanışma içinde olup bu ekosistem ilerledikçe ve yükseldikçe, kendimizin de beraber yükseleceğine inanıyoruz. Uluslararası servis, kalite ve deneyim sunan, kadınların önemli roller üstlendikleri, cinsiyet dengesinin sağlanmış olduğu bir ekosistem inşa etmek istiyoruz.

Mey Diageo has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Mey Diageo?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Mey Diageo has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Mey Diageo?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Mey Diageo hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Mey Diageo?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.