Kibar Grubu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Hakkımızda

1972 yılında kurulan Yassı Çelik Servis Merkezi ile sanayi, hizmet, ticaret alanlarında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’nin önde gelen işletme grupları arasında yer alan Kibar Grubu, kurulduğu günden itibaren ülke ekonomisi ve toplumsal refaha önemli bir katkı sağlamaktadır. Kibar Grubu metal, otomotiv, ambalaj, yapı malzemeleri, gayrimenkul, lojistik, enerji ve hizmet sektörlerinde 15+ şirketi ve yaklaşık 4000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Big Size
1972
1.001-5.000 Employees

Değerlerimiz

BİZ grubumuzda geleceği, başarıyı ve hayatı paylaşmanın gücüne inanırız! Bunu yaparken var oluşumuzdan bu yana bize ışık tutan değerlerimizle işimize anlam katarız!

Kibar Grubu Şirketleri

 • Assan Alüminyum
 • Assan Bilişim
 • Assan Gayrimenkul
 • Assan Hanil
 • Assan Lojistik
 • Assan Panel
 • Assan Port
 • Assan Yapı
 • IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği
 • İnteraktif Çevre Danışmanlık
 • İspak Esnek Ambalaj
 • Kibar Americas
 • Kibar Dış Ticaret
 • Kibar Enerji
 • Kibar Industry 
 • Kibar International
 • Posco Assan

Kibar Grubu'nda Sürdürülebilirlik

Kibar Grubu’nun sürdürülebilirlik yaklaşımının temeli, kurucusu ve onursal başkanı Asım Kibar’ın Kibar Grubu’nun esas değerleri olarak tanımladığı doğruluk ve güven ilkelerine dayanmaktadır. Köklü kurumsal yönetim geleneği, yenilikçi bakış açısı, iş etiği anlayışı, sosyal sorumluluk kültürü ve imzacısı olduğu Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne (United Nations Global Compact, UNGC) göre şekillenen sürdürülebilirlik anlayışı, Kibar Grubu’nun iş yapış kültürünü oluşturmaktadır. Grubun sürdürülebilirlik alanınd...

Read More

Kibar Gönüllüleri

Kibar Gönüllüleri Projesi, Kibar Grubu çalışanların gönüllü olarak gerçekleştirecekleri sosyal sorumluluk çalışmalarının yürütülmesine yönelik hazırlandı. Kibar Grubu bünyesinde yaptığımız anketler sonucu hayata geçirilen Kibar Gönüllüleri projesi, çalışanlarımızın gönüllülük çalışmalarına dahil olabilecekleri şekilde kurgulandı. Projemiz hem kapsamlı hem de esnek bir yapıya sahip.

Kurum İçi Gelişim Programlarımız

K-Start Gelişim Programı

Süreç boyunca katılımcılarımızı K-Start Gelişim Programı ile destekliyoruz; 

 • Kendini iyi ifade eden ve iyi bir takım oyuncusu olmanı sağlayacak ve kariyer hayatın boyunca gelişimine katkıda bulunacak kişisel gelişim eğitimleri,
 • Kibar Grubu liderleriyle bir araya geleceğin ve onların tecrübelerinden faydalanacağın Bi’ Mola etkinlikleri,
 • Profesyonel bir lider eşliğinde proje hazırlama ve bu projeyi üst yönetime sunma deneyimi,
 • Kibar Grubu’...
Read More

2022-2023 K-team Katılımcılarından Mesajın Var!

Farklı departman ve lokasyonlarda görev alan 2022-23 K-team Genç Yetenek Programı katılımcılarımız senin için buluşarak bir mesaj bıraktı..

Team

Kibar Grubu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Kibar Grubu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34
Kibar Grubu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Kibar Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Kibar Grubu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Kibar Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34

Benefits

Yemekhane
Çalışan İndirimi
Servis veya Yol Ücreti
Mentorluk
Grup İçi Kariyer Fırsatları
Uzaktan ve Esnek Çalışma
Ferdi Kaza Sigortası
Çalışan Destek Hattı
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Performansa Dayalı Bonus (BİZPlus)
Eğitim&Gelişim Programları

Working Environment

Akademik hayatımın son senesinde K-team Genç Yetenek Programı sayesinde profesyonel hayata ilk adımımı attım. Öğrencilikten iş yaşantısına geçişte bir köprü görevi gören K-team Genç Yetenek Programı bir staj deneyiminden çok daha fazlası. Ekibimin samimiyeti ve ilgisi sayesinde çalışma ortamıma çok hızlı adapte oldum ve kısa sürede alanımda çok fazla bilgi edindim. Yetkinliklerimi fark etmem ve bu alanlarda kendimi geliştirebilmem için çeşitli imkanlar sunuluyor. Yalnızca kendi departmanımda değil ilgi duyduğum her departmandan sorularıma yanıtlar aldım ve süreçlerin nasıl işlediğini öğrendim. Takım ruhunu her yaptığım işte hissettiğim, hem profesyonel hem de sosyal yönden her gün daha da geliştiğimi gördüğüm bir süreç içerisindeyim. Eğitimim boyunca aldığım teorik bilgilerimi uygulama fırsatı bulduğum, kurumsal yönden kendimi geliştirdiğim, problemlerle başa çıkmayı ve yer aldığım çeşitli projeler sayesinde yaptığım işi her gün daha iyi öğrendiğim bir iş deneyimi yaşıyorum.

Üniversite hayatımın son dönemlerinde profesyonel bir iş tecrübesi sunan K-team Genç Yetenek Staj Programı’nda, kariyerimin ilk adımlarını atmaktan mutluluk duyuyorum. Her zaman beni destekleyen ve yanımda olan güler yüzlü ekibimle beraber çalışma ortamına ve işlere hızlıca adapte oldum. Kibar Grubu’nun insan öncelikli yaklaşımı ve çalışanına verdiği değerle birlikte sosyal hayatıma çok şey kattım. Eğitim programlarımız sayesinde gelişim noktalarımın farkında vardım. Henüz öğrenciyken bu fırsatlara erişebilmek benim için oldukça kıymetli. Kibar Grubu’nun ve K-team programının bir üyesi olduğum için çok şanslıyım.

Kariyerime ilk adımı atacağım noktada K-team Genç Yetenek Programı sürecinde aktif çalışma hayatını deneyimleyebilmek benim için çok büyük bir fırsat oldu. Bizlere verilen sorumluluklar ve görevler kariyer gelişimimiz için büyük adımlar niteliğinde. Yenilikçi iş fikirleri, yenilikçi projelerin içinde bulunmak bu süreçleri birinci gözden deneyimleyebilmek gelecekte planladığımız kariyer hedeflerini daha üst noktalara taşıyor. Sürece başladığım ilk günden beri bize karşı gösterilen değer ve saygı paha biçilemez. Başvuru aşamasından beri söylenen bir stajyerden ziyade sizi ekip arkadaşımız olarak aramızda görmek istiyoruz cümlesinin gerçeğe dökülmesi büyük bir sevinç uyandırdı. Bu durumu yaşamak "BİZ Birlikte Güçlüyüz" sloganını benim için daha anlamlı kıldı.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34

1.001-5.000

1972

33% 67%

34