Kibar Grubu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Hakkımızda

1972 yılında kurulan Yassı Çelik Servis Merkezi ile sanayi, hizmet, ticaret alanlarında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’nin önde gelen işletme grupları arasında yer alan Kibar Topluluğu, kurulduğu günden itibaren ülke ekonomisi ve toplumsal refaha önemli bir katkı sağlamaktadır. Kibar Topluluğu metal, otomotiv, ambalaj, yapı malzemeleri, gayrimenkul, lojistik, enerji ve hizmet sektörlerinde 15+ şirketi ve yaklaşık 5000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Big Size
1972
1.001-5.000 Employees

Değerlerimiz

BİZ grubumuzda geleceği, başarıyı ve hayatı paylaşmanın gücüne inanırız! Bunu yaparken var oluşumuzdan bu yana bize ışık tutan değerlerimizle işimize anlam katarız!

Kibar Topluluğu Şirketleri

 • Assan Alüminyum
 • Assan Bilişim
 • Assan Gayrimenkul
 • Assan Hanil
 • Assan Lojistik
 • Assan Panel
 • Assan Port
 • Assan Yapı
 • IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği
 • İnteraktif Çevre Danışmanlık
 • İspak Esnek Ambalaj
 • Kibar Americas
 • Kibar Dış Ticaret
 • Kibar Enerji
 • Kibar Industry 
 • Kibar International
 • K-Rides
 • Posco Assan

Kibar Topluluğu'nda Sürdürülebilirlik

Kibar Topluluğu'nun sürdürülebilirlik yaklaşımının temeli, kurucusu ve onursal başkanı Asım Kibar’ın Kibar Topluluğu'nun esas değerleri olarak tanımladığı doğruluk ve güven ilkelerine dayanmaktadır. Köklü kurumsal yönetim geleneği, yenilikçi bakış açısı, iş etiği anlayışı, sosyal sorumluluk kültürü ve imzacısı olduğu Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne (United Nations Global Compact, UNGC) göre şekillenen sürdürülebilirlik anlayışı, Kibar Topluluğu'nun iş yapış kültürünü oluşturmaktadır. Grubun sürdürülebili...

Read More

Kibar Gönüllüleri

Kibar Gönüllüleri Projesi, Kibar Topluluğu çalışanların gönüllü olarak gerçekleştirecekleri sosyal sorumluluk çalışmalarının yürütülmesine yönelik hazırlandı. Kibar Topluluğu bünyesinde yaptığımız anketler sonucu hayata geçirilen Kibar Gönüllüleri projesi, çalışanlarımızın gönüllülük çalışmalarına dahil olabilecekleri şekilde kurgulandı. Projemiz hem kapsamlı hem de esnek bir yapıya sahip.

Kurum İçi Gelişim Programlarımız

K-team Gelişim Programı

Süreç boyunca katılımcılarımızı K-team Gelişim Programı ile destekliyoruz; 

 • Kendini iyi ifade eden ve iyi bir takım oyuncusu olmanı sağlayacak ve kariyer hayatın boyunca gelişimine katkıda bulunacak kişisel gelişim eğitimleri,
 • Kibar Topluluğu liderleriyle bir araya geleceğin ve onların tecrübelerinden faydalanacağın Bi’ Mola etkinlikleri,
 • Profesyonel bir lider eşliğinde proje hazırlama ve bu projeyi üst yönetime sunma deneyimi,
 • Kibar Topl...
Read More

2023 K-team Katılımcılarından Mesajın Var!

Farklı departman ve lokasyonlarda görev alan 2023  K-team Genç Yetenek Programı katılımcılarımız senin için buluşarak bir mesaj bıraktı..

Company Images

Team

Kibar Grubu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Kibar Grubu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34
Kibar Grubu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Kibar Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Kibar Grubu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Kibar Grubu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34

Benefits

Çalışan İndirimi
Servis veya Yol Ücreti
Grup İçi Kariyer Fırsatları
Ferdi Kaza Sigortası
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Performansa Dayalı Bonus (BİZPlus)
Güç BİZde 2.0 Eğitim ve Gelişim Programları
Asım Kibar Mavi Damla Ödülleri
Babalık İzni
Ebeveyn ve Askerler için Mentorluk Programı
Kibar Spor Şenlikleri
Avita Çalışan Destek Hattı
Sağlık Merkezi Hizmeti
Özel ya da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Yemekhane / Yemek Kartı

Working Environment

Kesinlikle bir staj programından fazlasını sunuyor. İlk günden itibaren bize sunulan imkanlar kesinlikle K-team programını diğer staj programlarından farklılaştıran şey oldu benim için: kişisel gelişim eğitimleri, proje yapma imkanı, CEO'muz ve üst yöneticilerimizle Bi' Mola'da tanışma ve konuşma fırsatı, K-team etkinlikleri ve daha niceleri... Beni en çok etkileyen kısmı ise bizim söz sahibi olabileceğimiz alanların çoğunluydu. Bu programı “Uzman” olarak tamamlayacak olmak ise ayrı bir motivasyon kaynağı. Daima stajyerden fazlası olduğumuzu hissettim.

Üniversite hayatımda yaşadığım en anlamlı ve en değerli deneyimi Kibar Holding'de K-team Genç Yetenek Staj Programı'na dahil olarak yaşıyorum. Öğrenciyken bir mühendis olarak çalışabildiğim ve her açıdan kendimi çokça geliştirdiğim K-team Programı sayesinde kariyerimi nasıl şekillendireceğimi öğrendim. Kibar'da çalışan herkese verilen değeri ve desteği açıkça hissettim. Çalışanların K-team katılımcılarına olan bakış açıları sayesinde işime kolayca uyum sağladım. İşini severek yapan çalışma arkadaşlarına sahip olduğum için hem eğlenerek hem de öğrenerek iş yapabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kibar Topluluğu'nun bir parçası olduğum ilk günden beri burada olmaktan gurur duyuyorum.

K-team Genç Yetenek Programı'nı, sadece bir staj deneyimi olarak değerlendirmenin programa haksızlık olacağı kanaatindeyim. Süreç içerisinde K-team katılımcılarına verilen eğitimler ve bu eğitimlerin kazanımları, keyifli çalışma ortamı, ekibimin program süresince verdiği destek ve tüm bunlarla birlikte edinilen geniş yelpazeli iş deneyimi beklentilerimin çok üzerinde gerçekleşti. Profesyonel hayatta tecrübe kazanmak, hızlı ve güçlü bir gelişim kaydetmek isteyenlerin kesinlikle K-team Genç Yetenek Programı'nı göz önünde bulundurmaları gerektiğini düşünüyorum. Bu programın bir parçası olduğum için şanslı hissediyorum ve bu fırsatın sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Mezuniyet öncesi dönemimde K-team Genç Yetenek Staj Programı'nda edindiğim profesyonel deneyim, kariyerimdeki ve kurumsal hayata giriş dönemimdeki ilk adımımı atmama olanak tanıdı. Her zaman yanımda olan ve destekleyen ekibimle birlikte, işlere ve kültüre hızlıca adapte oldum. Kibar Topluluğu'nun çalışanlarına verdiği değer, bünyesindeki her çalışanı ailenin bir parçası olarak görmeleri ve bunu hissettirmeleri sosyal ve profesyonel hayatıma önemli katkılarda bulundu. Eğitim programları ve projeleri sayesinde kişisel gelişimime nasıl pozitif katkılar sağlayabileceğimi keşfetmemi sağladı. Henüz mezun olmamışken bu tür bir fırsata Kibar Topluluğu gibi bir ailede erişmek benim için büyük bir ayrıcalık. Kibar Topluluğu ve K-team programının bir parçası olmak, benim için gerçek bir şans.


1.001-5.000

1972

33% 67%

34

1.001-5.000

1972

33% 67%

34

1.001-5.000

1972

33% 67%

34