İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 • Electrical & Electronics
 • ·
 • 7 follower

About Us

Vizyon

 • Sektörde teknoloji lideri olmak; İLKE ZAMAN

Her zaman geliştirmeye çalıştığı bir anlayışla, teknolojiyi titizlikle takip eder ve müşterilerine ileri teknolojiyi en uygun koşullarda sunmaya çalışır.

 • Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz çözümler; İLKE ZAMAN

PDKS, Geçiş Kontrol, Güvenlik ve Ev ve Bina Otomasyonu danışman olarak müşterilerine güvenlik, kontrol ve konfor açısından tüm ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi; Müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak en önemli ayırt edici unsurun yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.

 • Pazar konumunun güçlendirilmesi; İLKE ZAMAN

Geniş bir donanım ve yazılım çözümleri yelpazesi ile tüm güvenlik ve otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün portföyü ile daha fazla müşteriye hizmet vererek pazardaki konumunu geliştirmeyi hedeflemektedir.

Misyon

Hizmet kalitesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti felsefesi; Vizyonu ile müşteri memnuniyetini önemseyen bir kurum olarak bu yöndeki çalışmalarımızı mükemmeli hedefleyerek sürdürmekteyiz. Değişmez ilkemiz, hizmet ve destek departmanımızın her bir müşterimize en yüksek kalitede destek sağlayabilmesidir.

Teknolojik liderlik; Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza son teknolojiyi en kaliteli ve en uygun şekilde sunmak için araştırma ve geliştirmemize her zaman özel önem veriyoruz.

Kalite; Uzun yıllar arkasında durabileceğimiz yüksek kaliteli ürünler sunmak için her zaman kaliteye büyük önem veriyoruz. Üretim aşamasına aktif katılım ile kalite kontrolünü en üst seviyede tutuyoruz.

Akıllı çözümler; Müşterilerimize en uygun akıllı çözümleri sunmak için satış ve danışmanlık ekiplerimizi en etkin şekilde kullanıyoruz.

İlkelerimiz

 • Fiyat, hizmet ve kalite standartlarının ilke edinilmesi,
 • Müşterilerimize ve ortaklarımıza her zaman saygı duymak ve dürüst olmak,
 • Varoluş sebebimizin müşterilerimiz olduğunu bilerek daha kaliteli bir hizmet için daha çok çalışmak,
 • Her işte en iyiyi kullanmak ve ayakta durmak,
 • Başarımızın kaynağı olan takım arkadaşlarımızı takdir etmek ve onlara saygı duymak, başarılarını takdir etmek ve onlara eşit davranmak,
 • Şirketimizi her zaman adına ve geçmişine yakışır şekilde temsil etmek.

İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.