İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge

  • Service
  • ·
  • 36 follower

About Us

1970 yılında Dr. Enver Ören tarafından Türkiye Gazetesinin kurulması ile Grubun temelleri atılmıştır ve şu anda grup ülke genelinde 24 şirketiyle, gayrimenkul işlemleri, medya, iletişim, üretim, ticaret, eğitim ve sağlık, inşaat da dahil olmak üzere, birçok sektörel alanında geniş bir yelpazede çalışmaktadır. Artık İhlas Grubu, Türkiye'nin en önemli ve önde gelen holdingleri arasında bulunmaktadır.

4 faklı şirketiyle halka arz edilmiş olan ihlas Holding halka açık olarak 1994 den beri Borsa İstanbul'da işlem görmektedir.

Yaklaşık 20 yıllık gazetecilik tecrübesinden sonra, İhlas Grubu 1989 yılında konut projeleri inşa etmeye başladı bu gün tamamlanan ve devam eden projelerin toplam sayısı 22.000 üzerindedir. 1990 ve 1991 yılları arasında İhlas Grubu, İhlas Ev Aletleri fabrikasını kurdu ve aynı yıl içinde Türkiye Gazetesi Hastanesi kurarak Sağlık Hizmetleri Sektörü içine adımını attı. Grup 1990'larda tiraj rekorları kırdıktan sonra, diğer medya organları içinde habercilik alanında kazandığı başarılı sicilini genişletmek amacıyla 1993 yılında İhlas Haber Ajansı, TGRT FM ve TGRT TV yi kurdu. Aynı yıl İhlas Grubu, güçlü büyümenin sağlanması için Holding olarak tek bir çatı altında iştiraklerini topladı.

İhlas 1995 yılında Kuzuluk Termal Oteli inşa ederek, Devre mülk tatil faaliyetlerine başladı. Bu süre zarfında İhlas grubu aynı zamanda internet hizmetleri, finans, gıda ve lojistik de dahil olmak üzere diğer sektörlerde de girişimlerde bulundu. Eğitim alanındaki yatırımları kurumsal bir sorumluluk olarak düşünen grup 1996 yılında İhlas eğitim Kurumlarını kurdu. 2004 yılında Armutlu Termal Resort, Türkiye'nin en büyük termal devre mülk tesisi olarak açıldı. Ayrıca 2004 yılında TGRT Haber Kanalının yayına başlatılması ve bunu 2011 de TGRT Belgeselin izlemesiyle TGRT Medya Grubu genişledi. Grup Kristal Şehir, Bizim Evler ve Armutlu Panaroma konut projeleriyle inşaat yatırımlarına devam ediyor ve büyümesini sürdürüyor.

İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İhlas Holding-İHLAS PAZARLAMA Ankara Bölge?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.