İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 39 follower

About Us

IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci kolu 2002 yılında kurulmuştur. Üniversitemizde etkinlikler, teknik projeler, workshoplar ve eğitimler düzenleyerek sektöre, teknolojiye ve bilime yönelik çalışmalar yürütmektedir. 400’den fazla aktif üye sayısı ile İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesinin en köklü kulübü olarak yer almaktadır. Kolumuz, Robotics and Automation Society, Computer Society, Education Society, Women in Engineering, Sponsorluk Komitesi, Tanıtım Tasarım Komitesi, KÖK(IEEE Türkiye Kardeş Öğrenci Kolları Projesi) ve Educational Activities Temsilciliği olmak üzere toplamda 6 Komite ve 2 temsilcilikten oluşmaktadır. Kulübümüz öğrencilerin mesleki açıdan gelişmesine ve desteklenmesine katkıda bulunmak, teknik olarak gelişmelerini, güncel kalmalarını ve bu çok geniş mesleki ağın farkına varıp çözüm ve gelişim amaçlı çalışmalar yürütmelerini hedeflemekteyiz. Komitelerimiz ve temsilciliklerimiz ile Türkiye’deki sektörlerin ihtiyaçlarını araştıran, buna göre öğrencileri yönlendirmeyi amaç edinen ve Türkiye’nin teknoloji üreten bir ülke olmasını arzulayan genç mühendis adaylarının amatör ruhlu ancak profesyonel işler ortaya çıkarmalarını amaç ediniyor ve olanak sağlıyoruz.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.