ideal model döküm sistemleri Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

ideal model döküm sistemleri

  • Production
  • ·
  • 6 follower

About Us

Modelci olarak meslek hayatına atılan başarılı çalışmaları ve yetenekleriyle öne çıkan, şirket kurucumuz Şuayip Dayıoğlu’nun ilk defa bir köşe yazısında belirttiği ‘’Modelci bir endüstri sanatçısıdır’’ sözü ile modelciliğin önemini özellikle vurgulamıştır. Dünya döküm sektöründe birçok başarılı marka kurucularının da, temelinde modelci olması bu sözü doğrulamaktadır. İDEAL MODEL, 1981 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Döküm fabrikalarına yapılan modellerle kısa sürede önemli başarılar elde edilmiştir. Müşterilerimizden gelen taleplerle model üretiminin yanı sıra dökümhane makinesi yedek parçaları, dökümhane makineleri ve dökümhane tesisleri gibi birçok konuda çalışarak üretim alanımızı genişlettik. Türkiye’de ilk defa motor blok modelleri, askeri projeler, otomotiv sektöründe birçok parçanın yerlileştirilmesinde önemli görevler üstlenerek başarılı çalışmalar yaptık. Sanayi alanında birçok ilke imza attık. Sektörümüzün önde gelen yurt dışı firmaları ile teknik iş birlikleri yaptık. Edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle bazı dökümhane makinelerinde kendi tasarımlarımızı oluşturduk. Patentlerini aldığımız ürünleri piyasaya sunduk. Özellikle döküm potaları ve indüksiyon ergitme ocakları astar dövme makinelerinde, üretici olarak dünya liderleri arasında yer almaktayız. Ürünlerimiz birçok ülkede, özellikle tercih edilmekte ve beğeni ile kullanılmaktadır. İlk kuruluşundan bu yana özellikle dökümhanelere hizmet veren firmamız; anahtar teslimi dökümhane projeleri, danışmanlık, projelendirme, dökümhane ekipmanları, dökümhane makineleri, dökümhane sarf malzemeleri, döküm modelleri ve kalıpları gibi sürecin her aşamasında yaptığı başarılı çalışmalarla faaliyetlerini sürdürmektedir. 60’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren firmamız yaptığı üretimler ve projelerle dünya döküm sektöründe tercih edilen markalaşmış firmalar arasında yer almaktadır.

ideal model döküm sistemleri has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in ideal model döküm sistemleri?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

ideal model döküm sistemleri has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in ideal model döküm sistemleri?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
ideal model döküm sistemleri hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in ideal model döküm sistemleri?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.