Hopi Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →
Hopi

Hopi

  • Advertising
  • ·
  • 77 follower

About Us

Türkiye’nin lider mağaza ve moda perakendesi grubu Boyner tarafından 2015 yılında faaliyetlerine başlayan Hopi, Boyner Grup şirketi BNR Teknoloji A.Ş. tarafından yönetiliyor.

Şirket bugün itibariyle 16 milyona yakın kullanıcısı ve 800 markayla pazarlama, finans ve reklam teknolojilerini bir araya getiren, sektörünün ilk ve tek ‘müşteri teknolojileri’ şirketi olarak yolculuğuna devam ediyor.

Veri analizi ve yapay zeka teknolojileriyle uçtan uca hiper-kişisel alışveriş deneyimi sunan Hopi, kullanıcılarına ihtiyaç duydukları her şeye, en avantajlı tekliflerle ve tek bir noktadan ulaşmalarını sağlıyor. Paracık programı ile de alışverişin her adımında kazandırmayı başarıyor.

Dijital cüzdanı Hopipay ile kullanıcılarına mobil ve güvenli alışveriş kolaylıkları sunan Hopi, kartsız ödeme ve taksit avantajının yanı sıra kullanıcılarına www.param.com.tr iş ortaklığıyla alışveriş kredisi ‘kartsız taksit limiti’ ürünü de sunuyor.

Hopi, yenilenen alışveriş platformu ile vitrin oluşturma ve sınırlı sayıda ürünü, avantajlı teklifle alma gibi avantajları kullanıcısının karşısına kişiselleştirilmiş kampanyalarla çıkarıyor. Iş ortakları için ise günümüzün en verimli performans pazarlama ve satışa dönüşüm aracına dönüşüyor ve onlara yeni müşteri kazanımı, daha fazla trafik, işlem ve gelir artışı ile kampanyalarda daha yüksek etkileşim gibi faydalar sağlıyor.

Hopi’nin sunduğu bir diğer yenilik ise ‘Influencer Marketing’. Her bir kullanıcısını influencer olarak konumlandıran marka, onları hem online hem de mağazada paylaştıkça kazanacakları bir alışveriş yolculuğuna çıkarıyor. İş ortaklarına da etkileşim ve trafik artışıyla yeni kullanıcı kazanımı gibi faydalar sağlıyor.

Hopi yepyeni tıkla kazan uygulaması ile pek çok benzer uygulamadan farklı olarak kullanıcılarını iş ortağının web sitesine yönlendiriyor. Bu uygulama ile Hopipay ile ödemelerde anında paracık kazanma fırsatı sunan Hopi böylece sektöründe bir ilke daha imza atıyor.

Özetle; alışveriş döngüsündeki tüm fonksiyonları ile kullanıcıları için hayatın her anında Önce bi' Hopi...

Üye iş yerleri içinse farklı dikeylerde büyümek, rekabette bir adım önde olmak ve yaratıcı iş fikirleri için Önce bi’ Hopi...

Hopi has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Hopi?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Hopi hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Hopi?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.