Hilti Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →

Hakkımızda

Biz global inşaat sektörü için lider araçlar, teknolojiler, yazılım ve servisler sağlayan Global bir şirketiz. 75 yılı aşan, öncü ürünler ve olağanüstü hizmetlerle dünya çapında üne sahip, gurur duyduğumuz bir mirasa sahibiz. Burası 120'den fazla ülkede 30.000'e yakın çalışanımızla, öğrenmek, büyümek ve kariyerinizi biçimlendirerek bize gerçek değerinizi gösterebileceğiniz harika bir yer.

Big Size
1941
201-500 Employees

Şirket Kültürümüz ve Değerlerimiz

Hilti’deki iş yapma şeklimiz yaşayan, güçlü değerlere dayanmaktadır. Her işimizi dürüstlükle yapıyor, alışkanlıkları kırmak için cesaret gösteriyor, takım çalışmasıyla üstün performans sergiliyor ve kendimizi kişisel ve kurumsal büyümeye adıyoruz. Tutkuyla coşkulu müşteriler ve daha iyi bir gelecek yaratma amacını paylaşıyoruz. İşim...

Read More

Geleceğiniz

Daha önce yapılanları sorgulamaya ve fikirlerinizi açıkça söylemeye teşvik edileceğiniz benzersiz bir çalışma kültürüne sahibiz. Bize kendinizi gösterin, farklı işlere geçmeniz için size fırsatlar sunalım: farklı iş fonksiyonlarını deneyimlemek, yurt dışında çalışmak ve farklı pazarlardaki zorlukların üstesinden gelmek. Hedefleriniz...

Read More

Haydi Kadınlar Sahaya!

Sektörde eşitlik için kadın öğrencilere özel programlar:

Hilti’de çeşitliliği önemsiyor ve kadın öğrencileri staj ve mentörlük programlarımızla destekliyoruz. Yöneticilerimiz kadın öğrencilerimizin gelişimi için onlara mentörlük ediyor ve kariyerlerinde ilerlemeleri için yepyeni fırsatlar elde etmelerine katkı sağlıyorlar.

Sen de kariyerine sağlam bir adım atarak başlamak istersen hemen CV’ni hrtr@hilti.com'a Mentorluk ya da Staj Başvurusu altında mail atabilirsin.


En İyi Olduğun Yer

Ait olduğunuz yerde olun!

Hilti’de çalışanlarına değer veren, özenli ve performans odaklı bir kültüre sahibiz. Size takım çalışmasıyla desteklenen, fark yaratabileceğiniz bir ortam sağlarız.

Güçlü yönlerinizi keşfedin!

Kariyer fırsatları, uluslararası hareketler, kişisel gelişim gibi konularda sizi destekler, potansiyelinizi geliştirmek ve en iyi haliniz olabilmeniz için fırsatlar sunarız.

Daha iyi bir gelecek inşa edin!

İşimizin merkezinde yenilik ve değişim...

Read More

Sosyal Sorumluluk

Dünyanın her yerinde yardıma muhtaç insanların bağımsız ve kendi özgür iradeleriyle yaşamalarına katkı sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk projelerini destekliyoruz. Daha iyi bir gelecek ve sürdürülebilir bir yaşam yaratma değerlerimiz doğrultusunda yeşil bir dünya için kurumsal olarak üzerimize düşen sorumluluğu alıyor, hayvan dostlarımızın yaşam haklarını desteklemekten kültür, afet yardımı, eğitim, bilim, sosyal kalkınmaya kadar çeşitli alanlardaki çalışmalara destek sağlıyoruz. 

Sürdürülebilirlik

Sorumluluğumuz ürünlerimizin yaşam döngüsünden uzun; kullanım ömrü biten ürünlerimize sonrasında ne olduğunu önemsiyoruz. Bu nedenle tüm süreçlerimize ekonomik döngüselliği getiriyoruz. El aletlerimizin daha uzun ömürlü olması için dayanıklı olmasını saylıyor, üretim sürecinde çevre dostu kaynaklar kullanıyor, el aletlerimizin yanı sıra sabitleme ve koruma ürünlerimizin geri dönüştürülmesini ve hatta bazı parçaların yeniden kullanılmasını sağlıyoruz. Bu şekilde inşaat sektöründe ...

Read More

Company Images

Team

Hilti has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Hilti?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


201-500

1941

31% 69%

30
Hilti has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Hilti?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Hilti has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Hilti?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


201-500

1941

31% 69%

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Hilti hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Hilti?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


201-500

1941

31% 69%

30

Benefits

Global Kariyer
Servis
Maaşlı Ebeveynlik İzni
Uzaktan Çalışma
Hayat Sigortası
Serbest Kıyafet
Yüksek Lisans Desteği
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
Esnek Çalışma
Girişimci Ortam
Özel Sağlık ve Hayat Sigortası
Servis veya Yol Ücreti
Mentorluk
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Yemek Yardımı
Çalışan Destek Hattı
İngilizce Eğitim Desteği
Araç/Araç Ödeneği
Açık Ofisler
Kişiye Özel Gelişim & Eğitim Politikası
Dijital Öğrenme Platformları

Working Environment

I am Ece Eren. I have became a member of Hilti family in March 2021 as a Marketing Intern. Since the begining of my journey, it has been a great plesure for me to work with a team who have encouraged me to find my best, and after 3.5 months of internship I’ve became Strategic Marketing Coordinator. Along with the analytical thinking ability which I gained during my education years, I encountered many areas where I could integrate with the Global Hilti processes. Thanks to Hilti's people-oriented approach, I discovered the areas where I was successful and open to improvement, and also had the opportunity to observe my progress with my team leader. It has been a great plesure for me to become a member of Hilti family, who gave me the opportunity to work with Global teams and gained me a perspective and vision in not only professional life also in social life. If you are looking for a work environment where your talents and achievements are valued, Hilti is where your best belongs!

Hi there! I’m newly graduated from Istanbul Technical University as a Civil Engineer. It’s been a year since I have joined at Hilti family. I had been working as a Marketing Intern for 7 months in marketing department. It was a great experience for me to work with marketing team and after that I got promoted to the sales department as a Energy Sales Engineer. I would like to mention valuable qualities I gained in this process such as teamwork, sense of responsibility, and business culture. This process, which I felt valuable at every stage and offered me good opportunities, helped me a lot in revealing my potential and adapting to business life. I must say that I am very glad to be in company, that shapes my future plans. I would highly recommend working here to anyone who wants to improve their skills as part of a corporate work environment with a good culture.


201-500

1941

31% 69%

30

201-500

1941

31% 69%

30

201-500

1941

31% 69%

30