Ekpen Tekstil Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Ekpen Tekstil

  • Textiles
  • ·
  • 10 follower

About Us

Ekpen Tekstil'de hedefimiz, pazara süratle teslim edilen, ortak etik değerlere, ilham verici tasarıma ve kaliteye sahip sürdürülebilir ürünler sunmak için işbirlikçi ortaklıklar kurmaktır. G

ezegenimizi korurken çalışma arkadaşlarımızın ve topluluğumuzun yaşamlarını iyileştiren bir ekosistem yaratmaya kararlıyız. Yüksek etik ve çevresel standartlarla sorumlu ve şeffaf olmaya çalışıyoruz. Yeniliği benimsiyor ve iş arkadaşlarımızı gelişme fırsatlarını keşfetmeye teşvik ediyoruz.

Ekpen Tekstil 1994 yılında Denizli'de kuruldu. Başlangıçta ham yuvarlak örme kumaş üreticisi olarak kurulan firmamız, 1998'den itibaren konfeksiyon üretimiyle birlikte sürekli olarak büyüdü ve boyama ve terbiyeye yatırım yaptı. Ekpen Tekstil artık Denizli bölgesinin yüksek kaliteli işçilik üreten lider üreticilerinden biri olarak biliniyor.

Son yıllarda açtığımız İzmir, Londra ve Barselona'daki ofislerimizle genişledik. Ana iş geliştirme hedeflerimiz, Avrupa ve Amerika pazarlarımızı güçlendirmektir. Bu hedeflere ulaşmak için tüm bölgelerde yeni uzman ve yaratıcı beyinlerle ekiplerimizi kuruyoruz.

Ekpen Tekstil has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Ekpen Tekstil?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Ekpen Tekstil has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Ekpen Tekstil?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Ekpen Tekstil hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Ekpen Tekstil?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.