Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 51 follower

About Us

BÜYAK, 1982 yılında kurulmuş bir kariyer kulübüdür. O günden bugüne kulübümüz, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine kariyerlerinde ileri taşıyacak becerileri ve deneyimleri kazandırmayı vaat etmektedir. Düzenlediğimiz etkinliklerle iş dünyasını ve kariyer yaşamını öğrenciyken deneyimleme fırsatı bulan üyelerimiz aynı zamanda kulüp içerisindeki samimi ortam sayesinde kendilerini geliştirme ve sosyalleşme imkanı bulmaktadırlar.

Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerine açık olarak danışmanlık, strateji, veri bilimi, girişimcilik ve iş dünyası üzerine etkinlikler düzenleyerek katılımcılarımızın mezun olduktan sonra kariyerlerine etkin ve deneyimli başlamalarını amaçlamaktayız.

Üye olduğumuz topluluklardan birisi olan ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) ile üyelerimizin yurt dışına gitmelerini ve Avrupa’daki kampüs yaşantısını, öğrencilık hayatını görmelerini sağlamaktayız. Aynı şekilde Avrupa’nın birçok şehrinden arkadaşlıklar edinen üyelerimiz vizyonlarını uluslararası çapa taşıyabilmektedirler. Yıl içerisinde ESTIEM bünyesinde düzenlediğimiz 3 büyük etkinlikle üniversitemizde Avrupa’nın her yerinden öğrencileri ağırlamakta ve onlara hem ülkemizi hem de üniversitemizi tanıtmaktayız.

Bu amaçlar doğrultusunda çalıştığımız tüm şirketlerin kampüs etkinliklerinden maksimum verim almaları da her zaman önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Video

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.