Brisa Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.

Brisa Hakkında

Brisa olarak, Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation ortaklığında 30 yıla dayanan köklü geçmişimiz, İzmit ve Aksaray’da akıllı teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz, 3000'den fazla çalışanımızla birlikte ülkemizde lastik sektörünün lideriyiz.

2030 yol haritamızın odağında, lastik sektörünün mobilite lideri olarak “Mobilite Çözümleri” işini geliştirmek ve lastiğin ötesinde bir yolculuk deneyimi sunmak yer alıyor.

Liderliği, geleceği, iyiliği, gelişimi ve birlikteliği odağına alan kültürümüzü ve ...

Read More

Big Size
1974
1.001-5.000 Employees

#herhareketindeBrisa

Hareket, mobiliteye öncülük eden, yolculukları sağlama alan, her daim yeniyi arayan Brisa'nın, Brisalıların doğasında var.​

Şimdi, doğamızda olanı ortaya çıkaran yeni işveren markası söylemimiz "Her Hareketinde" ile liderliği, geleceği, iyiliği, gelişimi ve birlikteliği her hareketimizde daha da fazla hissettirme zamanı.​


İşin Geleceği #seniniçin Brisa’da!

Brisa, akıllı teknolojilerin etkin bir biçimde kullanıldığı, hibrit çalışma modellerinin benimsendiği bir geleceğe hazır! Peki ya sen?

İş yapış biçimlerimizin, çalışma ortamlarımızın ve iş gücümüzün geleceğini insan odaklı bir bakış açısıyla ele alarak 95 Brisalı ile geliştirdiğimiz İşin Geleceği şimdi #seniniçin!

Fiziksel ve zihinsel sağlıktan esnek çalışma ve performans modellerine , yetenek ve beceri kazanımından geleceğin liderliğine, geleceğini kendisi tasarlayan bir ekipte olabilmek ve İşin Geleceği ...

Read More

Brisa'da Girişimcilik ve İnovasyon

Brisa kurumsal girişimcilik sürecinde, belirlenen temalara odaklanarak yaratıcı ve orijinal çözümler geliştiriyor ve bunları ticari bir değere dönüştürüyoruz. ????

Bu sürece katkı sağlamak isteyen tüm Brisalılar için, Brisa İnovasyon Takımında (BİT) yer alma ve Roket programında iş fikirlerini hayata geçirme fırsatı var.

Brisa İnovasyon Takımı üyeleri, namıdiğer inovasyon elçilerimiz, bir yandan bu alanda kendilerini güçlendiren bir yetkinlik setine ulaşırken, bir yandan da girişimcilik yolculuğumuza ilham...

Read More

Birlikte İleriye!

Köklerinde insana yakınlık olan, birlikte başarmaktan ve öğrenmekten keyif alan, cesaretle yeni atılımlar yapan Brisa, bugüne kadarki büyüme hikayesini tüm Brisa ailesi ile birlikte ileriye taşımakta kararlı ve heyecanlıdır.

Team

Brisa has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Brisa?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

1974

50% 50%

30
Brisa has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Brisa?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1974

50% 50%

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Brisa hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Brisa?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1974

50% 50%

30

Working Environment

2018 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra kariyerime Brisa’da Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak başladım. İlk günden itibaren sürece adapte olmakta hiç zorlanmadım, çok güzel, çok farklı deneyimler edinme şansım oldu. Alanında uzmanlaşmış eğitmenlerden finans, teknoloji ve kişisel gelişim alanlarında sayısız eğitimler aldım. Dijital dönüşüm, bulut teknolojileri ve makine öğrenimi gibi farklı alanlar da kendimi geliştirme imkanı buldum. Bu nedenle Brisa’da çalışmak bana her alanda tecrübe kattı. Çalışanını geliştirmeyi odak edinmiş olan Brisa’da çalışmak kendini daha ileriye götürmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Son dönemde gerçekleşen IT organizasyonumuzun çevik dönüşümü ile birlikte “IT Product Developer” olarak görev alıyorum. Türkiye’de lastik sektörünün dinamiklerini belirleyen bu büyük ailede yer almak bana gurur ve heyecan veriyor.

Merhaba, ben Büşra Güneş. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun olduktan kısa bir süre sonra lastik sektörünün lideri olan Brisa’da Proses Geliştirme Mühendisi olarak çalışmaya başladım. 1 sene sonra burada edindiğim bilgiler ışığında, Ürün Geliştirme Mühendisi olarak Traktör ve Yol dışı ürün grubunda boyumdan büyük lastikleri geliştirmeye devam ediyorum. Ürün Geliştirme ekibinde kazandığım çevik proje yönetimi, müşteri ihtiyaçlarını erken analiz etme ve müşteri kanalından gelen ihtiyaç ve taleplerin yönetimi konularında elde ettiğim deneyimlerimi, Brisa İnovasyon Takımı’ın bir üyesi olarak kurum içi girişimcilere ve start-uplara mentörlük ederek pekiştirme fırsatı elde ediyorum. Tüm bu öğrenim yolculuğumun yanı sıra, değişen çalışma koşulları ve ihtiyaçlarına karşı çevik çalışma modelleriyle İşin Geleceği #Seninİçin diyoruz ve Amaç Odaklı Organizasyon ve Kültür ekibiyle, geleceğimizin çevik organizasyon yapılarını ve değerlerini şekillendiriyoruz! “

Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunuyum. Brisa'da yapmış olduğum uzun dönem staj ile atıldığım iş hayatımda, Brisa'da kazandığım oldukça değerli teknik ve kişisel yetkinlerimi, çalıştığım farklı firmalarda edindiğim tecrübeyle birleştirdim. 3 yılın ardından yeniden olmak istediğim yerde Brisa'da, Akıllı Ürün ve Üretim Çözümleri Geliştirme Mühendisi olarak çalışmaktayım. Yapay zekâ, görüntü işleme ve gömülü sistemler alanlarıyla ilgilenmekteyim. Günümüz teknoloji gelişmelerini yakinen takip ediyor olabilmek ve bunları işimin bir parçası olarak uygulayabilmek benim için önemli bir motivasyon kaynağı. Bu büyük ailede bulunduğum için oldukça heyecanlıyım.

Merhaba, ben Refika Armağan Ayyıldız. ODTÜ Kimya Mühendisliği bölümü mezunuyum. 2015 yılından bu yana Brisa’da çalışıyorum. Proses geliştirme mühendisi olarak başladığım Brisa kariyerime satış yöneticisi olarak devam etmekteyim. Etik değerlere önem veren, insan odaklı, sürekli gelişen ve de geliştiren bir şirkette çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Brisa benim için öğrenecek şeylerin hiçbir zaman bitmediği bir okul gibi. Bu okulda öğretmenler ise herkes diyebilirim. Yönetim kademesinden uzman kademesine herkesin birbirinin fikirlerini önemsediği, birbirini dinlediği ve birbirine bir şeyler kattığı büyük bir aile ve okul Brisa. Doğamızda bulunan bu değerlerle cesaretle yol almaya devam edeceğimizden eminim.


1.001-5.000

1974

50% 50%

30

1.001-5.000

1974

50% 50%

30

1.001-5.000

1974

50% 50%

30