BİTES Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
BİTES

BİTES

  • Defense Industry
  • ·
  • 153 follower

About Us

2001 yılında kurulmuş olan ve Ankara’da faaliyetlerine devam eden BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Teknolojileri, milli ve ileri teknoloji odaklı bir savunma sanayii ve bilişim şirketidir. Ağırlıklı olarak Yapay Zeka, Genişletilmiş Gerçeklik ve Görüntü İşleme, Simülasyon ve Eğitim Teknolojileri, Bulut Mimarisi,  Aviyonik Sistem Yazılımları, Emniyet ve Görev Kritik Yazılımlar  gibi yeni nesil teknoloji alanlarında çalışmalar yürütmektedir


Misyonumuz, yenilikçi yazılım ve ürünlerimiz aracılığıyla işletmelerin, kurumların ve bireylerin teknolojinin avantajlarından yararlanmalarına yardımcı olmaktır. Savunma sanayii ve bilgi teknolojilerinde müşterilerimize ve ortaklarımıza uygun fiyatlı, erişilebilir ve güvenli teknolojiler sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz, küresel olarak dijitalleşmeyi hızlandıracak yazılım ve ürünler geliştirerek, dünya için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye yardımcı olmak için uluslararası bir inovasyon ve AR-GE merkezi olarak tanınmaktır.


Değerlerimiz

inovasyon

Başarının anahtarının sınırları zorlamak olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle yeni ve cesur fikirlere her şeyden çok değer veriyoruz.

tutku

Yaptığımız şey konusunda tutkuluyuz. Tutkumuz işimizin özüdür ve yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır.

çeviklik

Çevik çalışma modelimiz, hizmet verdiğimiz sektörlerin hızına ayak uydurabilmemizi ve değişime uyum sağlamamızı sağlıyor.

güven

Hesap verebilirlik ve şeffaflık karşılıklı güvenin yolunu açar. Bu nedenle tüm faaliyetlerimizi etik değerlerimiz çerçevesinde yürütüyoruz.

BİTES has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in BİTES?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

BİTES has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in BİTES?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
BİTES hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in BİTES?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.