Aselsan Konya Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Aselsan Konya

Aselsan Konya

  • Defense Industry
  • ·
  • 151 follower

About Us

Biz Kimiz?


Aselsan Konya, savunma sanayi ürünlerine odaklanarak araştırma, tasarım, geliştirme, mühendislik faaliyetleri gerçekleştiren bir kuruluştur. Ayrıca, silah, silah sistemleri ve savunma sanayii ürünlerinin üretimi, testi, montajı, entegrasyonu, satışı, pazarlaması, ithalatı, ihracatı, eğitimi, bakımı ve satış sonrası hizmetleri de sunmaktadır. Aselsan Konya'nın amacı, özgün ürünlerin geliştirildiği önemli bir teknoloji üssü olmaktır. Bu hedef doğrultusunda, silah ve silah sistemleri tasarımı, üretimi, imalatı, testi, montajı ve entegrasyonuna yönelik altyapı kurulumları kısa sürede tamamlanmıştır. Aselsan Konya, tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde ihtiyaca özel ve optimize edilmiş, çeşitli kalibrelerde silah ve silah sistemleri geliştirebilecek yetkinliğe sahiptir.

Misyon:

Aselsan Konya, savunma sektörü pazarında milli amaçları göz önünde bulundurarak paydaşlara değer yaratan, sürdürülebilir büyümesini koruyan, maliyet etkin yaklaşımlar ile tercih edilen, istikrarlı, doğaya ve insan kaynaklarına duyarlı bir teknoloji firması olmayı hedeflemektedir.

Vizyon:

Savunma Sanayi sektöründe öncelikle silah ve silah sistemleri alanında maliyet, kalite ve teslimat performansı ile ilk akla gelen güvenilir bir stratejik partner olmayı hedeflemektedir.


Liderlik Standartlarımız:

İş yerimiz, sadece binalardan, iş planlarından, stratejik analizlerden veya finansal sonuçlardan ibaret değildir. İşimizin gerçek varlığı, kalplerimizde ve zihinlerimizdedir. Bizim işyerimiz, çalışanları ile hayat bulan yaşayan bir organizmadır. Biz, birbirimize destek olan ve birlikte büyüyen bir topluluğuz. Şirketimizin ruhu olarak tanımlayabileceğimiz kültürümüz, her birimizin her an ve her gün yaptıklarımızla şekillenir. Bu sadece bir tanım ya da tarif değil, aynı zamanda "burada işleri nasıl yaptığımız" şeklinde bir yaşam tarzıdır.

Yaptıklarımızla her an şekillenen değerlerimiz, başarıyı somut bir hale getirir. "Eğer bunu yaparsanız, siz de şirketimiz de başarılı olacak" prensibiyle belirlediğimiz liderlik standartlarımızı, yaptığımız her işte sergilediğimizde ve hayata geçirdiğimizde, bu standartlar, birlikte daha büyük başarılar elde etmemiz için bizlere yön gösterir.

Hep birlikte, bu değerler etrafında birleşerek iş yerimizi daha güçlü ve başarılı kılacağına inandığımız liderlik standartlarımızı sizinle de paylaşmak isteriz.

-Bütünü Kavrayış

-Görev ve Sorumluluk Bilinci

-Harekete Geçme

-Takım Çalışması

-Kendini ve Başkalarını Geliştirmek

Aselsan Konyalı bütünü kavrar, görev ve sorumluluklarının bilincindedir. Süreçlerde aktiftir, hızlıca harekete geçer ve her daim iyileştirme bakış açısına sahiptir.

Takım oyuncusudur, ekibini destekler ve etkili iletişim kurar.

Kendini ve başkalarını geliştirmek için motivasyonu yüksektir. 


Video

Aselsan Konya has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Aselsan Konya?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Aselsan Konya has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Aselsan Konya?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Aselsan Konya hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Aselsan Konya?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.