Anadolu Ajansı Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Anadolu Ajansı

  • Press and News Agencies
  • ·
  • 133 follower

About Us

Anadolu Ajansı, İstiklal Mücadelesi’nin en zorlu günlerinde Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde 6 Nisan 1920 tarihinde kuruldu. 13 dilde yayın yapan, 41 ülkede ofisi ve 100 ülkede temsilciliği bulunan Anadolu Ajansı, bölgesindeki en güvenilir haber ajansı olmakla birlikte, uluslararası alanda da en etkili haber ajansları arasındadır.

Her geçen gün uluslararası alandaki etkisini artıran ve küresel bir haber kaynağına dönüşen Anadolu Ajansı, günlük olarak ortalama 4.036 fotoğraf, 1.368 haber, 15 infografik, 357 görüntü, 54 multimedya ve 22 canlı yayın ile haber servis etmektedir.

     •Yeşilhat, güncel çevre haberlerinin yanı sıra yeni medya araçlarını kullanarak özel haberler ve derinlemesine hazırlanmış dosyalar üretirken konunun uzmanı isimlerle röportajlar yapıyor.

     • Teyit Hattı, gazeteciliğin temelde bir kamu görevi olduğu bilinciyle, yanıltıcı içerik ve bilgi kirliliğiyle mücadelede sorumluluk üstlenip kamuoyunun sağlıklı bilgi edinmesini sağlamak amacıyla dijital medyadaki farklı içerikleri titizlikle inceliyor.

     • Ayrımcılık Hattı, evrensel insan hakları ve hukuka dayalı, aynı zamanda etik ilkelere bağlı gazetecilik prensibiyle yeryüzündeki tüm ayrımcılık vakalarına ışık tutuyor.

     • Anadolu Images, Anadolu Ajansının 103 yıllık editöryal fotoğraf arşivinin yanı sıra, dünyanın dört bir yanından haber fotoğrafçılarının yükledikleri en güncel fotoğraflara ve haber videolarına erişim imkânı sunuyor.


Anadolu Ajansı Genel Müdürlüğü: Eti Mahallesi GMK Bulvarı No: 132 Çankaya/Ankara
Anadolu Ajansı İstanbul Yerleşkesi: Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:1 Ümraniye/İstanbul

Anadolu Ajansı has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Anadolu Ajansı?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Anadolu Ajansı has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Anadolu Ajansı?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Anadolu Ajansı hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Anadolu Ajansı?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.