XKoren Electric Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

XKoren Electric

  • Electrical & Electronics
  • ·
  • 13 follower

About Us

XKoren Electric olarak ışığın yayılmasını ve fark edilmesini sağlayan alçak gerilim şalt ürünlerimizle güçlü oyuncuların yer aldığı elektrik sektöründe, piyasaya yeni bir soluk getirme iddiasıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

"Parlak bir gelecek için ışığın izinde" sloganıyla çıktığımız kurumsal yolculuğumuzda, yayılmasına katkı yaparak görünür kıldığımız ışıkla parlaklık kadar kalıcılığı da önemsiyoruz.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına sahip alçak gerilim devre kesicileri, otomatik sigortalar, alçak gerilim akım transformatörleri, alçak gerilim kontaktörleri, kaçak akım koruma şalterleri, sigortalı yük ayırıcıları ile NH sigortalar başta olmak üzere çeşitli AG koruma ve ölçü cihazlarından oluşan ürün yelpazemizi, yüzde 100 Türk olan sermaye yapımızla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Elektrik enerjisini güvenli, verimli, kaliteli ve çevreye dost biçimde iletme ilkesiyle yarattığımız ekonomik değeri tüm paydaşlarımıza yansıtmak, teknoloji konusunda öncüler arasında yer almak için 2006 yılında Güney Kore markası olarak şalt ürünleri piyasasına giriş yaptık. Distribütörlük sistemiyle 16 yıl önce yer almaya başladığımız Türkiye pazarındaki faaliyetlerimiz 2019'da yepyeni bir noktaya evrildi.

Xoren Electric olarak şalt ürünleri piyasasındaki yarışımızı artık bağımsız yerli bir şirket kimliğiyle sürdürüyoruz. Başta tüm elektrik dağıtım şirketleri olmak üzere, elektrik ve enerji işi yapan herkes; müteaahit ve taahhüt şirketleri; her türlü makine üreticisi işletme; kamu kuruluşları; belediyeler ve bağlı kuruluşlar; üniversiteler; beyaz eşya; asansör; iklimlendirme; pano sektörü gibi pek çok alanda faaliyet gösteren her türlü endüstriyel organizasyon hedef kitlemizde yer alıyor.

Sektörümüzün gerektirdiği altyapıya sahip olmanın güveni ve farkındalığıyla yaptığımız yatırımların hakkını istikrarlı bir şekilde vermeyi sürdürerek, güvenilir, güçlü ve kalıcı bir marka oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken elektrik enerjisini güvenli, verimli, kaliteli ve çevre dostu bir şekilde iletme ilkesiyle yarattığımız ekonomik değeri tüm paydaşlarımızla paylaşma hassasiyetiyle hareket ediyoruz.

Konusunda uzman genç ekibimiz, daha iyi ve daha büyük olmak için cesaretimiz, yeniliklere açık yaklaşımımız, çok büyük çalışma gayretimiz, heyecanımız ve hayallerimiz var. Rakiplerimizden bizi ayrıştıran bu dinamizmle büyüyerek firmamızın ruhunu oluşturmaya çalışıyoruz.

Sınırların anlamını yitirdiği ve rekabetin sınırsız hale geldiği günümüz dünyasında; sektöründe dünya devi yerli bir marka olma gayesiyle kutlu yolculuğumuza devam ediyoruz. Ülkemiz ekonomisine daha fazla istihdam ve katma değer sunabilme sorumluluğunun bilincinde olarak; yüksek standart ve kaliteye sahip ürünlerimiz, müşteri ilişkilerimiz, pazarlama tekniklerimiz ve özgüvenimiz ile sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Video

XKoren Electric has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in XKoren Electric?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

XKoren Electric has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in XKoren Electric?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
XKoren Electric hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in XKoren Electric?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.