Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.

  • Electrical & Electronics
  • ·
  • 14 follower

About Us

SPARK GRUP: Tamamen Türk sermayeli olan Spark Grup şirketleri 12 yıllık uluslararası çalışma tecrübesini ve bilgi birikimini de arkasına alarak 2001 yılı itibari ile, Agilent marka test, ölçüm cihaz ve sistemlerinin satış ve satış sonrası Türkiye’deki “Tek Yetkili Ana Dağıtıcısı” olarak sektörde pazar lideri konumuyla faaliyet göstermektedir. 15 Eylül 2001’de Spark Ölçüm Teknolojileri Ltd. Şti. ve Amerika’da yerleşik olan Spark Measurement Techologies LLC kurulmuştur. Amerika’da yerleşik olan firma, Türkiye’de gümrük öncesi teslimat isteyen müşterilere hizmet vermektedir. Spark Grubuna bağlı üçüncü sirket olan Spark Kalibrasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş tarafından çözümü sunulan ürünlerin satış sonrası bakım, onarım ve kalibrasyon destek hizmetlerini yerine getirmektedir.

MİSYONUMUZ: Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş’nin Misyonu; Türkiye’de Elektronik Sanayiinin test ve ölçüm cihazları ihtiyacını, ürettiği katma değerli servisler ile karşılayarak müşterilerimizin tercih ettiği cözüm ortağı olmaktır.

VİZYONUMUZ: Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş’nin Vizyonu ; Türkiye’de Elektronik Sanayiinin Test Ölçüm Sistem ve Çözümleri konusunda vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.

Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.