Prysmian Group Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Prysmian Group

  • Electrical & Electronics
  • ·
  • 57 follower

About Us

Prysmian Group, enerji ve telekomünikasyon kablo ve sistemleri alanında dünya lideridir.

Yaklaşık 140 yıllık deneyimi ve dünya çapında 50'den fazla ülkede 28.000 çalışanı ve 104 fabrikası ile, yüksek teknoloji gerektiren pazarlara odaklanmıştır.

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş ise; bugün dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe lider olan Prysmian Group’un Türkiye operasyonudur. Firmanın merkezi, 1964 yılından bu yana Mudanya’da (Bursa) yer almaktadır ve toplam 180.000 m²'lik açık alan (79.000 m² kapalı alan) üzerinde faaliyet göstermektedir.

Firma, Prysmian Group bünyesinde, aynı anda enerji ve haberleşme kabloları üretimi yapabilen 16 tesisten biri olarak öne çıkmaktadır. Türk Prysmian’ın ürün yelpazesi kapsamında, Prysmian ve Draka markaları ile, 220 kV'a kadar olan tüm enerji kabloları, 3.600 çifte kadar bakır iletkenli haberleşme kabloları ile fiber optik kabloları, demiryolu sinyalizasyon kabloları, asansör sistemleri, stüdyo broadcast kabloları ve özel kablolar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türk Prysmian, kablo ve sistemleri için “Anahtar Teslimi” projeler yaparak tüm müşterilerine eşsiz ve üstün hizmetler vermeye devam etmektedir.

Türk Prysmian’ın kurulu kapasitesi uluslararası pazarlarda da rekabet edebilecek seviyededir. Kapasite kullanımı 2020 yılında %76 olan ve Prysmian Group içinde öncelikli bir ihracat merkezi olmaya devam eden Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.'nin, 2020 yılında 1.802.184.466 TL olan cirosunun yaklaşık %37’ini ihracat işlemleri oluşturmaktadır. Bugün firma, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, çok geniş bir coğrafyayı kapsayan 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

Video

Prysmian Group has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Prysmian Group?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Prysmian Group has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Prysmian Group?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Prysmian Group hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Prysmian Group?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.