Pulsar Robotik Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Pulsar Robotik

Pulsar Robotik

  • Automation
  • ·
  • 67 follower

About Us

Pulsar Robotik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2004 senesinde kurulmuş, Yüksek Teknoloji Mühendislik şirketidir. 1983 yılından beri varlığını sürdüren Pulsar Şirketler Grubu bünyesinde yer alır. Pulsar Robotik, %100 Türk Sermayeli bir şirkettir. Otomotiv, savunma sanayi, beyaz eşya, medikal, gıda, tekstil gibi birbirlerinden farklı sektörlerde yüksek teknolojili sistemler ile verimliliğin artışı , ürün kalitesinin yükseltilmesi, hızlı & esnek üretim sağlanarak maliyetlerin azaltılmasına yönelik ileri teknoloji ürünler ve projeler sunan Pulsar Robotik, temsilciliğini yapmakta olduğu lider firmalar ile sürekli olarak çift taraflı iş birliği içinde olan bir kuruluştur. Pulsar Robotik olarak, Ankara'daki merkezimiz İstanbul, Bursa ve İzmir bölge müdürlüklerimiz ile "doğru yerde doğru çözüm" prensibini, portföyümüzdeki 10.000' i aşkın ürün ile müşterilerimize verdiğimiz güveni, sürdürülebilir kalite ile birleştirmekteyiz.

Pulsar Robotik has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Pulsar Robotik?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Pulsar Robotik has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Pulsar Robotik?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Pulsar Robotik hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Pulsar Robotik?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.