Otokoç Otomotiv Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Otokoç Otomotiv Youthall Verified Badge

  • Automotive
  • ·
  • 9934 follower

Biz Kimiz?

Otokoç Otomotiv, Koç Topluluğu’nun kurucusu Vehbi Koç tarafından, 1928 yılında Ankara’da “Ford Motor Company” acenteliğinin alınmasıyla, Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olarak kuruldu. Mobilite ile ilgili tüm çözümleri tek bir çatı altında buluşturan Türkiye’nin lider şirketi olarak, otomotiv perakendeciliğinde Otokoç, Otokoç Parça, Otokoç İkinci El; sigorta hizmetlerinde Otokoç Sigorta; araç kiralamada Avis, Avis Filo ve Budget; araç paylaşımında Zipcar markalarımızla müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Türkiy...

Read More
Big Size
1928
1.001-5.000 Employees

Seni Neler Bekliyor?

Otokoç Otomotiv olarak başarımızın arkasında Otokoç Otomotivliler olduğunu biliyoruz. Buradaki dünyayı hep birlikte şekillendiriyoruz. Yarattığımız kültürün, paylaştığımız değerlerin, birlikte başarmanın gücüne inanıyoruz. Bundan 7 yıl önce “Fikriniz burada çok değerli” sloganıyla başlattığımız “Fikir Küpü İnovasyon Programı” ile pek çok Otokoç Otomotivlinin fikirlerini toplamaya devam ediyor, pilot aşamaya geçen projelerimizden bazılarını ticarileştiriyoruz.

Güçlü ve gelişim odaklı ailemize, bize yeni bakış açıl...

Read More

Tasarım Odaklı Düşünme Metodolojisi & MT Süreci

2 günlük IDEATHON programı ile seçilen yönetici adaylarımız (MT), kariyerinde ilerlemek istediği iş biriminin farklı departmanlarında 2 yıl boyunca rotasyonlar yaparak farklı alanlarda deneyim kazanma şansı buluyorlar ve ilk günden itibaren sorumluluk alıyorlar. Yolculuğun içinde kariyerine özel tasarlanmış eğitim programlarıyla seni geleceğe hazırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Otokoç Otomotiv Ailesi’nin bir parçası olarak hem kendine hem de şirketimize değer katıyorsun. Potansiyelini ortaya çıkartabileceğin fırsatlar için...

Read More

Company Images

Team

Otokoç Otomotiv has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Otokoç Otomotiv?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

1928

30
Otokoç Otomotiv has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Otokoç Otomotiv?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1928

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Otokoç Otomotiv hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Otokoç Otomotiv?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

1928

30

Benefits

Flextra
Koç Ailem
Koç Emekli Vakfı
Ferdi Kaza Sigortası
Tamamlayıcı ve Özel Sağlık Sigortası

Working Environment

Otokoç Otomotiv Pazarlama biriminde Management Trainee olarak başladığım kariyer yolculuğuma heyecanla devam ediyorum. Otokoç Otomotiv, dinamik bir çalışma ortamına sahip, rotasyon yaparak deneyim alanını geliştirmeyi destekleyen büyük bir şirket. Bu dinamik yapı, beni buraya bağlayan en büyük etken.

Management Trainee olarak görev aldığım Otokoç Otomotiv’in dinamik yapısı, sürekli gelişime olanak tanıyan yenilikçi kültürü motivasyonumu artırıyor. Birimimi 360 derece deneyimliyor ve üstlendiğim her bir görevde kazandığım yetkinliklerin kariyerime yön vereceğine inanıyorum.

Otokoç Otomotiv’deki kariyer yolculuğuma Uzun Dönem Proje Stajyeri olarak başladım ve Perakende Raporlama ve Operasyon Uzmanı olarak devam ediyorum. İlk günden bu yana gerçek sorumluluklar üstlenip pek çok şey öğreniyor ve kendimi geliştiriyorum. Ekip olarak çalışmayı, birlikte çözüm üretmeyi ve hatalarımdan öğrenmeyi deneyimliyorum. Otokoç Otomotiv ailesinin bir parçası olmak gerçekten çok değerli.

Satış Okulu Programı ile katıldığım Otokoç Otomotiv ailesinde, şimdi Satış Danışmanı olarak devam ediyorum. Sektörün en tecrübelileri ile birlikte çalışma imkanı bulduğum bu kariyer yolculuğunda çok hızlı bir şekilde geliştiğimi hissediyorum. Koç Topluluğu çatısı altında yer alan bu güzel ailede bulunduğum için çok mutluyum ve ilk günden beri kendimi çok değerli hissediyorum.


1.001-5.000

1928

30

1.001-5.000

1928

30