KidZania İstanbul Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

KidZania İstanbul

  • Service
  • ·
  • 11 follower

About Us

Meksika’nın başkenti Mexico City’de hikayesine başlayan Çocuklar Ülkesi KidZania, tüm çocukların eğlenirken öğrenebilecekleri bir dünyası olması amacıyla kuruldu. 1999 yılında ilk kez Santa Fe bölgesinde açılan KidZania, bugün 20 ülke ve 27 şehirde faaliyet gösteriyor.

KidZania İstanbul, dünya KidZania’larının 16'ncısı olarak 2014 yılında kuruldu. Akasya AVM içinde, 10.000 m2’lik alanda, 0-14 yaş arasındaki tüm çocuklara hizmet veriyor. Türkiye’nin en iyi markaları çocuklar tarafından yönetilen bu şehre gerçeklik katıyor. Bankası, hastanesi, süpermarketi, laboratuvarı, tiyatrosu, üniversitesi, itfaiyesi, deprem simülasyon merkezi, stadyumu, sokakları, fabrikaları ve meydanı ile 67 farklı aktivite alanına sahip gerçek bir şehir olan KidZania İstanbul’da çocuklar 120’den fazla mesleği deneyimleyebiliyor. Tüm aktivitelerin Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından onaylandığı KidZania’da aktivite içerikleri çocukların yaşlarına, ilgi alanlarına ve becerilerine göre pedagoglar, oyun uzmanları ve eğitmenlerin yönlendirmeleriyle hazırlanıyor.

KidZania İstanbul has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in KidZania İstanbul?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

KidZania İstanbul has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in KidZania İstanbul?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
KidZania İstanbul hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in KidZania İstanbul?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.