ING Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Kalıpların dışında, hayatın içinde.

Biz içinden geldiği gibi yaşayanların, kendi gibi olanların ING'siyiz.İnsanların hayatında daha fazla yer kaplamak için değil, hayata daha çok yer açmak için varız.

Biz sadece kolay, akıllı ve kişisel bir müşteri deneyimi yaratan zahmetsiz bankacılık anlayışımızla hayallerine yürüyenleri cesaretlendirmek, desteklemek ve bir adım ileri taşımak için buradayız.

Big Size
2008
5.001-10.000 Employees

ING'de Yaşam

Hollanda kökenli ING Grubu, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya'da 40'tan fazla ülkede, 57 binden fazla çalışanı ile global stratejisi "Fark Yarat" (Making the difference) kapsamında müşterilerinin özel ve iş hayatlarında bir adım önde olmalarını mümkün kılmayı hedefliyor. Türkiye'nin lider dijital kurumu olma hedefiyle bankacılık sektörü ve dijital bankacılıkta öncü adımlar atıyor.

ITP - International Talent Program

ING’de Global Bir Kariyer Seni Bekliyor! Lisans veya yüksek lisans son sınıf öğrencisiysen veya yeni mezunsan, iyi derecede İngilizce biliyorsan, global deneyim kazanıp hayatta bir adım önde olmak istiyorsan, ING’lisin farkında değilsin! Global eğitimler ve uluslararası geçerliliği olan sertifikasyon programlarıyla kendini geliştirip Amsterdam, Brüksel, Frankfurt ve Londra'da kariyerine hızlı bir başlangıç yapabilirsin!

Data Science Talent Program

Günümüz iş dünyasının en önemli yetkinliklerinden biri olan “Veri Bilimi” konusunda kendine güvenen, bu alanda kendisini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen genç yetenekler arıyoruz. ING’nin veri bilimiyle ilgilenen farklı bölümlerinde (Risk Yönetimi, Kredi Yapılandırma, Hazine, İnsan Kaynakları, Müşteri Analitikleri, Fiyatlama, Denetim, Yapay Zeka) “Data Scientist” olarak kariyerine başlamak istiyorsan aradığın program olabilir!

Sales Trainee Program

Müşteri ilişkileri ve satış alanındaki potansiyelini geliştirmek isteyen bir yeni mezunsan, "ING Sales Trainee Program" ile geleceğin şube müdürlerini ve liderlerini yetiştirmek için yoğun bir gelişim programı ile sana yeteneğini maksimum düzeyde kullanma fırsatını sunuyoruz. Sınıf içi ve iş başı eğitimlerle dolu yoğun bir eğitime katılmak ve farklı illerdeki büyük şubelerimizde Ticari, Kobi ve Kobi Plus segment portföylerini yönetmek istersen aradığımız kişi sen olabilirsin!

Part Time Talents

Maslak'ta ki Genel Müdürlüğümüzde ING'nin farklı departmanlarda profesyonel iş hayatı deneyimi kazanmak istiyorsan, ilgi alanlarını ve güçlü yönlerini keşfetmek istiyorsan, potansiyelini göster ve yetkinliklerini geliştirmek için projelerimize katıl. Üniversitenin son sınıf öğrencisiysen, haftanın üç iş günü işe gelebilir, derslerimle işi bir arada götürebilirim diyorsan aradığımız kişi sen olabilirsin!

ING 101 Yaz Staj Programı

Aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyorsan ve “Bankayız ve Başkayız” sloganı sana uygunsa; Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen Sorumluluk almaya hevesli, takım çalışmasına yatkın, dijitale ve yeniliklere açık biriysen Global bir çalışma ortamında çalışma konusunda kendine güveniyorsan, kot ve spor ayakkabılarla genç ve dinamik bir ortamda çalışmak istersen zorunlu stajını ING'de tamamlayabilirsin.

ING has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in ING?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


5.001-10.000

2008

55% 45%

34

Genel Bakış

Yeniliğe, eğitime ve uzun vadeli düşünmeye öncelik veriyoruz. Genç yetenekler bizim ekibimizin olmazsa olmaz bir parçası! Kadıköy'de bulunan Türkiye ofisimizde yıl boyunca üniversitelerin 3. ve 4. sınıf bölümlerinde okuyan, en az 2.5 gün ofiste çalışıp, diğer günler uzaktan destek verebilecek kişilere ekibimizde yer veriyoruz. Öğrenciler satış, iş geliştirme, pazarlama, dijital pazarlama ve içerik yönetimi alanlarında staj yapma fırsatı yakalayabiliyor.

Yan Haklar

Global Kariyer
Smart Casual Giyim
Yemekhane
Servis
Esnek Çalışma
Spor Salonu

Çalışma Ortamı

Departman Kırılımı

  • Pazarlama
    25%
  • Satış
    22%
  • Müşteri Destek
    15%

Çalışanlar Ne Diyor?

I really like that everyone at Youthall is very open and works hard towards a common ambitious goal. As a Business Development Manager I have conversations with all kinds of companies and people, from interns to CEOs, on a daily basis. This certainly stimulates me to keep on learning!

Bette Donker
Business Development Manager

What I love about Youthall, is its versatility. We have a great mix of creative marketeers, a helpful support squad, typical Delft developers, and customer-oriented sales people. Everyone adds something, especially to the great atmosphere.

Mike Rovroy
Product Designer UX/UI

The great thing about Youthall is that everyone is passionate and working hard to make an impact everyday. People interact openly and are willing to help each other out. And after the so-called 9 to 5, we host fun activities with the team such as cycling classes, drinks, and BBQ’s.

Larissa Fisser
Regional Marketing Lead

The team I work with is amazingly responsible. I love that no one is afraid to speak their mind about our product, and more importantly, that those concerns are always met with serious consideration and discussion, regardless of who they came from.

Alex Kolpa
Software Engineer
ING has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.
ING has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.
ING has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

5.001-10.000

2008

55% 45%

34

5.001-10.000

2008

55% 45%

34