ING Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →

Kalıpların dışında, hayatın içinde.

Hoş geldin! Burası içinden geldiği gibi yaşayanların, kendi gibi olanların yeri! Çünkü ING'de önce kendin olursun sonra ING'li!

Kalıpların dışında, hayatın içinde global bir şirket olarak, 40'tan fazla ülkede gücümüzü "kendi" gibi olan ING'lilerden alıyoruz.

ING’de sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Toplumsal cinsiyet eşitliğini her zaman odağımızda tutuyor, kadınların sosyal ve ekonomik olarak güçlenmesine olanak tanıyan birçok projeye destek veriyoruz.  Read More

Big Size
2008
1.001-5.000 Employees

Turuncu kültürün bir parçası olmak harika!

İşle yüksek lisansı aynı anda götürenlerin, ailesiyle daha fazla anı biriktirenlerin, en büyük yatırımı kendine yapanların, keşfedenlerin, değişmekten korkmayanların, kendi yolunu çizenlerin... Kısacası seni sen yapan her şeyin, bizi ING yaptığına inanıyoruz.

ING'de önce kendin olabilmen için yenilikçi bakış açımızla birbirinden farklı ve fonksiyonel çalışma modelleri burada seni bekliyor. Sektörde fark yaratan FlexING ile çalışma yeri, saati, kariyer,izinler ve yan hak gibi birçok esnek uygulamamız var. Aynı za...

Read More

ITP - International Talent Program

ING’de global bir kariyer seni bekliyor! Yeni mezun veya lisans, yüksek lisans son sınıf öğrencisiysen, iyi derecede İngilizce biliyor ve uluslararası projelerde görev alarak kariyerine hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsan, ITP tam sana göre!

Sales Trainee Program

Müşteri ilişkileri ve satış alanındaki potansiyelini geliştirmek isteyen bir yeni mezunsan, "ING Sales Trainee Program" ile geleceğin şube müdürlerini ve liderlerini yetiştirmek için yoğun bir gelişim programı ile sana yeteneğini maksimum düzeyde kullanma fırsatını sunuyoruz. Sınıf içi ve iş başı eğitimlerle dolu yoğun bir eğitime katılmak ve farklı illerdeki büyük şubelerimizde Ticari, Kobi ve Kobi Plus segment portföylerini yönetmek istersen aradığımız kişi sen olabilirsin!

ING has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in ING?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

2008

54% 46%

36
ING has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in ING?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

2008

54% 46%

36

Benefits

Global Kariyer
Smart Casual Giyim
Yemekhane
Servis
Esnek Çalışma
Spor Salonu

Working Environment

ING has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

1.001-5.000

2008

54% 46%

36

1.001-5.000

2008

54% 46%

36

1.001-5.000

2008

54% 46%

36