DenizBank Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Hakkımızda

1997 yılında Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınarak yolculuğuna başlayan DenizBank, 22 yıllık geçmişinde Türkiye bankacılık sektörüne değer katan ürün ve hizmet anlayışıyla Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kuruluşundan 9 yıl sonra Ekim 2006’da Dexia bünyesine katıldı ve 6 yıl sonra, 28 Eylül 2012'de Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Bankanın hisseleri son olarak Ağustos 2019 itibarıyla, Emirates NBD’ye devroldu.
Big Size
1997
10.000+ Employees

Deniz'de Yaşam

Deniz'de göreve başlayan tüm çalışanlarımız, ilk günden itibaren her pozisyon için oluşturulmuş kariyer haritaları, performanslarına bağlı olarak hangi yıl hangi unvan ve pozisyonda yer alabileceğini görebiliyorlar. Deniz'de kariyer yolculuğu "Asistan" unvanından başlayarak "Uzman Yardımcısı", "Uzman", "Yetkili", "Yönetmen" ardından Müdür ve üstü unvanlar şeklinde devam etmektedir.

Deniz'in İncileri Programı

Deniz'in İncileri staj programıyla Üniversite ve M.Y.O öğrencilerine öğrenciyken DenizBank'ı ve bankacılık sektörünü yakından tanımalarını sağlamaktayız. Stajyerlerimize kendilerine özel tasarlanmış online onboarding programı, simülasyon ve online eğitimler sayesinde eşsiz bir staj deneyimi sunuyoruz. Programa başvuru süreci her sene Şubat ayında başlıyor.

Denizin İncileri Plus Programı

“Deniz’in İncileri Plus” uzun dönem staj programımızda sana, okuluna devam ederken kariyer hedeflediğin bölümde staj yapma fırsatı sunuyoruz. Minimum 6 ay süren program boyunca Genel Müdürlüğümüz’de staj yaparken, aynı zamanda Deniz Akademi’de kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerine katılma fırsatına sahip olacaksın. Deniz’de nasıl bir İKLİM olduğunu merak ediyorsan @denizdekariyer Instagram hesabımızı takip edebilirsin.

Denizaşırı Online Staj

Türkiye’nin ilk online staj programı “Denizaşırı” ile istediğin yerde istediğin zaman, kariyer basamaklarını tırmanmaya başla! Farklı modüllerden oluşan bu programda bankacılık ve kişisel gelişim eğitimlerine mobil platformdan erişip, gelişimin için önemli bir sertifikayı özgeçmişine ekleme fırsatı yakalayabilirsin. Üniversite Hazırlık veya 1. Sınıf öğrencisiysen, “Bölüm ayrımı yapmaksızın” seni 1 ay sürecek dijital staj programımıza bekliyoruz!

Kampüs Deniz'de Etkinlikleri

Türkiye'nin neresinde olduğu, hangi üniversitede, hangi bölümde okuduğu hiç fark etmeden, üniversite 3. ve 4. sınıfta eğitim hayatına devam eden, bankacılık sektöründe kariyer yapmak nasıldır diye merak eden, bankacılıkla ilgili aklındaki ön yargıları yıkmak isteyen öğrencileri yıl boyunca Kampüs Deniz'de etkinliklerinde DenizBank Genel Müdürlüğü'nde ağırlıyoruz. Yeni dönemde yayınlanacak Kampüs Deniz'de etkinlikleri için bizi takipte kalabilirsin.

Company Images

Team

DenizBank has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in DenizBank?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


10.000+

1997

48% 52%

34
DenizBank has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in DenizBank?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1997

48% 52%

34

Benefits

Smart Casual Giyim
Performansa Dayalı Prim
Yemekhane
Servis
Yüksek Lisans Desteği

Working Environment

1971 doğumlu olan ELKİN, 1993 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde İngilizce İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Nur Banu Oğuz 18 yıl önce DenizBank'a katılmıştır, İnsan Kaynakları Grup Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

2011 yılından beri DenizBank'ta görev yapan Sertaç Güngördü İnsan Kaynakları Projeleri ve Yetenek Yönetimi'nden sorumlu olarak görevine devam etmektedir.


10.000+

1997

48% 52%

34

10.000+

1997

48% 52%

34