Doğan Yatırım Bankası Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Doğan Yatırım Bankası

  • Financial Consultant
  • ·
  • 5 follower

About Us

Kuruluşuna Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) 19 Mart 2020 tarih ve 8953 sayılı kararı ile onay verilen Doğan Yatırım Bankası (D Yatırım Bankası A.Ş.), 200.000.000 TL başlangıç sermayesi ile 22 Haziran 2020 tarihinde İstanbul Ticaret Sicilinde tescil olmuştur.

BDDK’nın 21 Mayıs 2021 tarihli Kurul toplantısında alınan 9568 sayılı karar ile Doğan Yatırım Bankası’na faaliyet izni verilmiş, söz konusu karar 26 Mayıs 2021 tarih ve 31492 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanarak geçerlilik kazanmıştır.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. ve iştiraklerinin sermayesinde %100 oranında paya sahip olduğu Doğan Yatırım Bankası 2 Ağustos 2021 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’nin ekonomik ilerlemesini destekleyen lider yatırım bankası ve uluslararası finansal sistemin ülkemizdeki en güçlü temsilcilerinden biri olmayı hedefleyen Doğan Yatırım Bankası, küresel standartlarda yenilikçi finansal çözümleri, yerel ve uluslararası piyasalar hakkındaki bilgi ve deneyimi, sorumlu bankacılık anlayışı ve girişimci kültürü ile tüm paydaşlarına sürdürülebilir katma değer yaratmak misyonu ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Doğan Yatırım Bankası has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Doğan Yatırım Bankası?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Doğan Yatırım Bankası has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Doğan Yatırım Bankası?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Doğan Yatırım Bankası hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Doğan Yatırım Bankası?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.