Bargello Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Bargello

  • Cosmetic
  • ·
  • 81 follower

About Us

BRG Kozmetik A.Ş.'nin temelleri 1950 yılında atıldı. O dönemin en fazla bilinen kolonya markalarından Gonca Kolonyaları zaman içerisinde büyüyerek bugünlere geldi ve Bargello markası ile genişleyerek ürün gruplarını çeşitlendirdi.

Bursa’da 9.000 m2’lik kapalı alana kurulu olan tesislerimizde ISO 9001 ve ISO 22716 (GMP) kalite standartları, aynı zamanda IFRA ve HELAL standartlarında üretim yapıyor; parfüm body splash, kolonya, ortam ve araç kokuları gibi farklı ürünleri tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Franchise modeliyle hızla büyüyen BARGELLO, parfümeri sektöründe son dönemlerde büyüyen yatırımların başında gelmektedir. Türkiye'de 170 satış noktamız ile birlikte dünyada toplam 24 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Dijitalleşen dünya ile birlikte on-line alışveriş sitemiz e-bargello'yu da 2012 yılında tüketicilerimizin hizmetine açtık.

Avrupa, Afrika, Asya, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu bölgelerinde faaliyetlerimiz var. 2017 yılında Almanya ve İran'da kurduğumuz şirketlerimiz ile Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında büyümeyi hedefliyoruz..

2015 yılında Türkiye’den de global bir parfüm markası çıkarma vizyonuyla yeniden yapılandık. Bursa’daki fabrikamızın yanı sıra dünyanın parfüm merkezi sayılan Fransa’daki birçok laboratuvarlarda Ar-ge çalışmaları yaptırıyoruz. Aynı kaliteyi yönetim modeline de yansıtmak için insan kaynağı ve kaliteli yönetim teknolojilerine de yatırım yaptık.

Hedefimiz; insana, doğaya saygılı ve kaliteden ödün vermeden üreten, mutlu tüketicileri ile birlikte büyüyen bir marka olmaktır.

Bargello has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Bargello?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Bargello has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Bargello?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Bargello hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Bargello?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.