About Us

Yolculuğumuz 1969’da İzmir’de ilk fabrikamızı kurmamızla başladı.

8.500’ten fazla çalışanımız, 6 ülkede bulunan 21 bira fabrikamız, 5 malt üretim tesisimiz ve 1 şerbetçi otu işletme tesisimizle birlikte Avrupa’nın en büyük 5. ve dünyanın en büyük 9. bira şirketiyiz. Türkiye’nin yanı sıra; Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Gürcistan ve Moldova’da da pazar lideriyiz.  Akdeniz ülkeleri içerisinde en çok beğenilen ilk 5 markadan biri olmakla birlikte 70’e yakın ülkeye ihracat yapıyoruz. Hayata artı bir değer katmak için de Türkiye’de 1976’da spor, 1982'de tarım, 1987'de sinema, 1992'de tiyatro, 2007'de turizm ve 2018’de ise girişimcilik ekosistemine verdiğimiz kesintisiz desteğe günümüzde de hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Kültür-Sanat & Spor

Blues Festivali, One Love Festival, Gezgin Salon Festivali, Mavi Sahne ve İKSV ile 35 yıldır işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz İstanbul Caz Festivali ve İstanbul Film Festivali gibi kültür-sanat etkinliklerinde hep biz vardık. 2020-2021 ve 2021-2022 sezonlarında Euroleague şampiyonu olmuş ve 1976’dan beri sahada olan Anadolu Efes Spor Kulübü ile ise Türkiye basketboluna uzun yıllardır değer katıyoruz.

 

Sürdürülebilirlik

Marmara Denizi’nde mercan türlerinin korunmasına katkı sağlamak için geliştirdiğimiz Deniz’e +1 Nefes projesi, doğada iki yılda çözünüp geride zararlı atık bırakmayan biyobozunur bardak üretimimiz, Ecording ile birlikte hayata geçirdiğimiz 3 milyon tohum topunun toprakla buluştuğu ağaçlandırma projemiz ve sektörde alınan ilk WWF-Türkiye Yeşil Ofis diplomamızla çevresel sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz. Sürdürülebilirliği hayatın her alanına taşımak istediğimizden, Yanındayız Derneği’nin katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimlerimiz; Malty, Biolive, Composeit, Plastic Move, Blindlook gibi projelerde kadın girişimcilere verdiğimiz kesintisiz destek ve fırsat eşlitliği yaratmak adına attığımız adımlar sonucu aldığımız İş’te Eşit Kadın ve Fırsat Eşitliği sertifikaları ile tüm topluma, çalışanlarımıza, paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza, müşteri ve tüketicilerimize eşit değer vermek için kalıcı çalışmalara imza atıyoruz.

Company Images

Anadolu Efes has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Anadolu Efes?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Anadolu Efes has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Anadolu Efes?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Anadolu Efes hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Anadolu Efes?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.