Udentify

Görüntü İşleme Stajyeri

İlan Kapandı.

Aranan Nitelikler

- Phyton / C++ ile OpenCV üzerine çalışma ya da araştırma yapmış olmak

-Gömülü Sistem Yazılımları ve Linux İşletim Sistemine Aşina Olmak

-'Bir tek Google olsun, çözülmedik sorun bırakmam' diyebilmek

Açıklamalar

Udentify, yüz tanıma teknolojileri üzerine çalışan bir yapay zeka girişimidir. Yaş-Cinsiyet Tanılama, Yüz-Beden Takibi ve Yüz Tanıma gibi algoritmaların kümesinden oluşan bir iş zekası çözümü üretiyoruz. Sistem içeri giren müşteriyi takip ederek satın alma alışkanlıkları hakkında veri elde ediyor. Müşteriler ise elde edilen verileri ihtiyaç duyduğu şekilde işlenmiş halini yönetici panelinden takip edebiliyor. Kısaca Google Analytics for Offline üretiyoruz.

 Dinamik ve ileri teknolojilere çok meraklı bir ekibe sahibiz. Sürekli araştırıyor ve İlgili/ İlgisiz her insanı şaşırtan teknolojiler üretiyoruz. Ekip geleneğine uygun olacak şekilde, boş zamanlarında bile araştırmayı seven ekip arkadaşları arıyoruz. İşleri biraz zor olacak, gelişimi ve yaptığı işler ile bizim bile ağzımızı açık bırakmasını bekliyoruz. Buraları zaten önceden biliyorsunuz.

 Bu yaz ise şirketimizin temelini oluşturan Görüntü İşleme Teknolojileri üzerine yoğun bir kamp programı hazırladık. Yaz boyunca 3 ayını bizimle geçirecek mühendis adaylarına haftada 12 saat Teorik eğitim verecek, sonrasında pratik bilgi için projeler teslim edeceğiz. Sıfır bilgi ile girdiğiniz programdan, 'Görüntü İşleme Benden Sorulur' diyerek çıkmanızı amaçlıyoruz. Geleceğini inşaa edecek bir yaz hedefleyen tüm Mühendis adaylarını bekliyoruz.

 

Detaylar

Şirket Merkezi
Şişli, İstanbul
Departman
Bilgisayar Yazılım
İlan Türü
Stajyer
Yayınlama
25 Nisan 2017
Son Başvuru
25 Mayıs 2017
Maaş
Maaşsız
Alınacak Kişi Sayısı
2 Kişi
Dönem
Kış Dönemi