Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021

Kastamonu Entegre

Applications have not started yet.

Talent Program Details

1969 yılında ağaç bazlı panel sektöründe üretime başlayan Kastamonu Entegre, Hayat Holding'in iki lokomotif şirketinden biri olarak Türkiye'de lider, Avrupa'da 4. dünyada ise 6. sırada yer alan küresel bir güç haline gelmiştir. Bugün, yaklaşık 6300 çalışanı ile imalattaki gücü, bilgisi ve tecrübesiyle, Orta Amerika’dan Hindistan’a 100'den fazla ülkeye yaptığı ihracatla sektör birincisi, İSO ilk 500 Sanayi Kuruluşu arasında ilk 50’deyiz.

 

Sen de Kastamonu Entegre’yi daha yakından tanıyacağın ve gelişimine yön vereceğin 2 ay sürecek bir yolculuğa hazır mısın? Kastamonu Entegre 2021 TalenTree Gelişim Yolculuğu seni bekliyor

 

Kastamonu Entegre 2021 TalenTree Gelişim Yolculuğu’na ilk adımı atman için:

 

Üniversite 3. veya 4. sınıfta olman,

İngilizcenin iyi olması,

25 yaşını doldurmamış olman yeterli!

 

Kastamonu Entegre 2021 TalenTree Gelişim Yolculuğu’nda seni neler bekliyor? 

 

Program sonrası uzun dönem staj, part time veya full time iş fırsatı

Merkez ofis veya 6 farklı lokasyondan birini seçme şansı

Hibrit çalışma modelini deneyimleme

Çeşitli webinarlar, eğitimler, lider buluşmaları ile dolu dolu bir program

Mentorünle yürüteceğin fark yaratacak bir projenin içerisinde yer alma

Kastamonu Entegre’nin üst düzey yöneticilerinden alacağın ilham

İnovasyona açık, geleceğe yatırım yapan bir iş ortamı

 

“Tüm bunlar benim için harika!” diyorsan başvurunu bekliyoruz.

 

 Recruitment Steps

 

Online Başvuru - Gelişim Yolculuğu’na ilk adımı at! Haydi başvur!

İngilizce Testi - İngilizcem iyi diyorsan bu adım kolay olacak!

Oyunlaştırma Deneyimi - Yeteneklerini oyunlaştırma ile keşfet!

Video Mülakat - Kendini video ile anlat!

Birebir Mülakat - Birebir online mülakatta seni daha yakından tanıyalım!

Aramıza Hoş Geldin - Gelişim Yolculuğu’na çıkma vakti!

Company Images

 1. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Çağatay Cebecioğlu
  Gaziantep Üniversitesi

  Çok verimli aynı zamanda öğrenirken hem de eğlendiren bir staj programı, 2 aylık kısa bir süreçte bir çok şey öğrendik, deneyimledik, proje üzerinde çalıştık ve sunumlar gerçekleştirdik, kaçırılmaması gereken bir program :)

 2. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Alperen Bozdemir
  Orta Doğu Teknik Üniversitesi

  2 aylık inanılmaz bir deneyimdi. Kısa sürede sektörü, mesleği ve aynı zamanda da kişisel gelişim eğitimlerini bizlere yansıtan Kastamonu Entegre ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

 3. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Hasan Kürşat Taşkıran
  Medipol Üniversitesi

  Benim için son derece verimli bir staj dönemi oldu. 2 ay boyunca hem mesleki, hem de kişisel gelişim anlamında bir çok şey öğrendik. Kastamonu Entegre’nin stajyerlerine gerçekten değer veren ve hem mesleki, hem de hayata dair bir şeyler öğretmek isteyen bir firma olduğunu düşünüyorum. Kendi adıma Kastamonu Entegre ailesine teşekkür ederim. Staj yapmak isteyen bütün arkadaşlara da Talentree programına başvurmalarını tavsiye ederim.

 4. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Kürşat DENİZ
  İstanbul Teknik Üniversitesi

  TalenTree gelişim yolculuğumuzda 21. Yüzyıl yetkinlikleri kazanmamızın yanı sıra birbirinden değerli Kastamonu Entegre yöneticilerinin bilgi ve tecrübesini dinleme fırsatı yakaladık. Değerlendirme ve staj sürecindeki samimi ve hızlı geri dönüşleri için çok teşekkür ederim. Kastamonu Entegre değerli hissettirir..

 5. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Harenur Aydemir
  İstanbul Teknik Üniversitesi

  TalenTree Gelişim Yolculuğu’nda geçirdiğim bu iki aylık süreçte hem mesleki alanda hem de kendi kişisel ilerlemem anlamında oldukça verimli bir deneyim yaşadım. Mentorlarımız ve diğer departman yöneticilerimizle beraber gerçekleştirdiğimiz proje çalışması sayesinde mesleki yetilerimizi geliştirdik. Staj süreci boyunca özellikle İnsan Kaynakları birimi ile kurduğumuz sağlıklı iletişim sayesinde her ihtiyacımızı hızlı bir şekilde çözerken, Kastamonu Entegre ailesinin bir parçası olduğumuzu hissettik. Bu güzel deneyim için teşekkür eder, staj arayışındaki diğer arkadaşlarımın ilerleyen dönem için başvuruda bulunmalarını tavsiye ederim.

 6. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Fatma Betül Şahin
  Boğaziçi Üniversitesi

  Sektörle ilgili pek bilgim olmadığı halde ilk staj deneyimimi Kastamonu Entegre'de yaşayan biri olarak gerçekten mutluyum. Samimiyet ve ilgiyi yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz TalenTree programı, 21. yüzyıl yetkinliklerini içeren ve türlü konunun aktarıldığı proje bazlı bir staj programı. Keyifli vakit geçirmenin yanı sıra çok şey öğrendiğim programda; sunum yapma tekniklerinden menteeliğe, mülakat tekniklerinden agile proje yönetimine çeşitli eğitimler aldık. Kastamonu Entegre ailesiyle tanıştığım için mutluyum. Mutlaka başvurun derim :)

 7. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Eren İpar
  Yeditepe Üniversitesi

  TalenTree staj programına katılmanın ilk günden itibaren bir ayrıcalık olduğunu hissettim, program boyunca yapılan her oturumda ayrı deneyim, bakış açısı ve bilgi edindim. Her şey o kadar planlı ve güzel bir akış içerisindeydi ki, "Peki şimdi ne olacak?", "Ne yapmamız gerekiyor?" gibi sorulara hiç yer yoktu. Gönül rahatlığıyla "İyi ki ilk stajımı Kastamonu Entegre'de yapmışım." diyorum çünkü mesleki hayat için atılan bu ilk adımda insana değer verme odağıyla, doğru yönlendirilmiş olduğumu görebiliyorum. Her şey için teşekkür ederim, saygılarımla.

 8. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Mehmet Gündüzalp Köksoy
  İstanbul Teknik Üniversitesi

  Hibrit çalışma modeliyle aynı anda iki farklı deneyimi yaşayabilir, verilen eğitimler ve projelerle kendinizi geliştirebilirsiniz. TalenTree aynı zamanda sektöründe oyun kurucu bir şirketin farklı dinamiklerini keşfetmemizi sağladı. Bu anlamda kendimizi de daha yakından görmüş olduk :) Bu yüzden iyi ki TalenTree programına katıldım!

 9. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Diler Nogal
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Daha öğrenciyken profesyonel hayatı tanımamıza ve kendimizi çeşitli konularda geliştirmemize fırsat veren bir program. Tüm detaylarıyla keyif aldığım ve ufkumun açıldığını hissettiğim bir staj süreci yaşadım. KEAS'ı tanıdığım ve TalenTree'nin bir parçası olduğum için çok mutluyum! :)

 10. Kastamonu Entegre TalenTree Gelişim Yolculuğu 2021 - User Image
  Ozancan Abbas YURTLU
  Karadeniz Teknik Üniversitesi

  Çok eğlenceli bir dönem geçirdik. Kişisel gelişim adına bir çok bilgiye ulaştım, egitimlerin kendimi geliştirebilecek bir altyapı sağladığını düşünüyorum. Çok eğlenceli etkinlikler ve toplantılar yaptık. İş hayatına küçükte olsa bir bakış atmak benim için çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 16 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  February
  March
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul, Kocaeli, Kastamonu, Samsun, Balıkesir, Adana, Mersin