Enerjisa Enter Yetenek Programı

Enerjisa

Enter Yetenek Programı

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Enter, Enerjisa dağıtım bölgemizde yer alan üniversitelerin mühendislik fakültelerinin, Elektrik Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinde okuyan 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencileri için yapılandırılmış bir rotasyon süreci ile Enerjisa Dağıtım süreçlerini tanıyabilecekleri aynı zamanda kendi ilgi alanlarını keşfedebilecekleri yetenek programıdır.

 

Potansiyel sahibi gençlerin enerji sektörüne kazandırılması düşüncesinden yola çıkan program sayesinde, yetişmiş iş gücü oluşturmak ve genç nüfusun istihdamına katkı hedeflenmektedir. 

Kariyer odaklı olan bu program ile yalnızca profesyonel hayata hazırlanmakla kalmayıp, program boyunca verilecek eğitimlerle kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsin. 

Sen de Ekim - Haziran ayları arasında, 3 ayrı rotasyon ve 6 farklı departmanda yaşayacağın gerçek iş deneyimine hazır mısın?

 

 

Eğer sen de,

 • Lisans 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencisiysen,
 • Faydalı ve sürdürülebilir bir deneyim için haftada 2 gün staja devam edebilirim diyorsan, (Bu iki günü ders programına göre haftaya yayarak planlayabiliriz.)
 • Dağıtım sektörü ve dinamiklerini merak eden, çözüm ve inovasyon odaklı, kendine hedefler belirleyen, hızlı adapte olabilen, yeniliğe açık, dinamik ve yaratıcıysan,
 • Enerjisa Dağıtım Şirketleri faaliyet alanındaki 14 ilden birinde (Bu iller; Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis, Hatay ve İstanbul'dur.) ikamet ediyor veya öğrenimini devam ettiriyorsan,

 

Enter Yetenek Programı tam sana göre! Sen de bu program için bizim kadar heyecanlıysan seninle tanışmak isteriz.

 1. Furkan Enes KARA
  İstanbul Üniversitesi

  Başarılı işler yapılıyor

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 4 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  October
  November
 • Who Can Apply?
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul