DenizBank Denizaşırı Online Staj

DenizBank

Denizaşırı Online Staj

Talent Program Details

Türkiye’nin ilk online staj programı “Denizaşırı” ile istediğin yerde istediğin zaman, kariyer basamaklarını tırmanmaya başla!

Farklı modüllerden oluşan bu programda bankacılık ve kişisel gelişim eğitimlerine mobil platformdan erişip, gelişimin için önemli bir sertifikayı özgeçmişine ekleme fırsatı yakalayabilirsin.

Üniversite Hazırlık veya 1. Sınıf öğrencisiysen, “Bölüm ayrımı yapmaksızın” seni 1 ay sürecek dijital staj programımıza bekliyoruz!

 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitede Hazırlık ve 1. sınıf öğrencileri
 • Bankacılık sektörüne ilgi duyanlar
 • İş dünyasında son dönemde gerekli olan yetkinlikleri öğrenmeye hevesliler

 1. Burakcan ADSOY
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Bu sene gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk Online Stajına katılmaya hak kazandım ve bu güzel staj programının ilk katılımcılarından biri olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yaklaşık 1 ay süren bu yolculuk dolu dolu geçiyor ve daha kariyerinizin başındayken sektörle hatta bazen sektörden bağımsız inovatif görüşlerle kendinizi çok büyük ölçüde geliştiriyorsunuz. Özellikle staj imkanı bulmanın çok zor olduğu üniversite 1. sınıfta bu güzel staj programına katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu güzel imkanı sağladıkları için teşekkür ediyorum.

 2. Abdullah Enes Korkmaz
  Ondokuz Mayıs Üniversitesi

  Zorunlu staj kapsamında 3. ve 4. sınıflara mevcut birçok staj programı bulunmakta bu yüzden hazırlık ve 1.sınıf öğrencilerine yönelik bu programınız çok kıymetli.

 3. Yaren Kaçar
  İstanbul Kültür Üniversitesi

  Çok başarılı bir program hem eğlendiğim hem de birçok konuda bilgilendiğim dopdolu bir ay geçirdiğim birçok insan tanıdığım şahane bir programdı

 4. Berfin Gülmüş
  Marmara Üniversitesi

  Bir aylık bu staj dönemimde bana çok şey katan bankacılıkla birlikte başka şeyler(veri analistliği, analitik düşünce gibi) de öğreten bir program oldu. Bu staj sayesinde Denizbank’ı yakından tanıma fırsatı da buldum. Gerek içerikler gerekse bunların sunuşu her şey çok güzeldi:)

 5. Güncan Özdemir
  Bilkent Üniversitesi

  Denizbank'ın yine bir ilke imza atarak başlattığı Online Staj kesinlikle biz öğrenciler için çok değerli bir kaynak. 1 aylık süreç zarfında, data analizinden tutun, tarım kredisine kadar pek çok alanda bilgiler edinip, toplantılar ve sunumlarla birlikte profesyonel sürecin bir parçası oluyorsunuz. Dijital ortamda yapılması, bütün bariyerleri kaldırıyor ve size kendinizi geliştirmek için çok büyük imkanlar sağlıyor. Kariyerinizin başlangıç noktası olarak Türkiye'de bulabileceğiniz en iyi seçenek diyebilirim.

 6. merve nur hündür
  Boğaziçi Üniversitesi

  Çok faydalı,bankacılık adına yeni şeyler öğrendiğim çok güzel bir deneyim oldu:)

 7. Kaan ŞEN
  Kocaeli Üniversitesi

  Kendinizi geliştirmek için mükemmel fırsatlar yakalamanızı sağlayan harika bir program.Tekrardan her şey için teşekkürler.

 8. Şeyma Can
  Hacettepe Üniversitesi

  1 ay boyunca online olarak gerçekleştirilen staj programına katıldım. Bu süre boyunca birçok şey öğrenme, sektörü tanıma, alanında öncü kişilerle tanışma fırsatı elde ettim. Proje kısımları ile de beyin fırtınası yaptığım, eğlenceli drama oyunu ile de eğlendiğim bir program oldu. 1. Sınıftayken katılabileceğiniz, henüz eğitim hayatınızın başındayken böyle bir stajda yer alıp verimli bir staj dönemi geçirebilirsiniz..

 9. Onur Can Arslan
  Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

  Çok başarılı bir program hem eğlendiğim hem de birçok konuda bilgilendiğim bankacılık alanında son derce verimli bir programdı.

 10. Fatma Nur Yavuz
  İstanbul Üniversitesi

  Başta hazırlık ve 1.sınıf öğrencilere bu fırsatı vermesi gerçekten çok kıymetli. 1 ay süren oldukça verimli bir staj programıydı.

 11. Sanem Uras
  Marmara Üniversitesi

  Böyle bir oluşumun içinde olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. 1 ay boyunca bankacılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmenin yanında kendimizi gerçekten geliştirebilmemiz ve iş hayatına daha hazır olabilmemiz için verilen analitik düşünme, mülakatlar da yapılması gereken unsurlar gibi bir çok konularda bilgilendirilmek çok hoştu. Bu süreç boyunca çok eğlendim ve bol bol da bilgilendim herkesin deneyim etmesini öneririm. Böyle bir oluşuma öncülük ettiği için de iyi ki Denizbank

 12. Damla Akılveren
  İstanbul Teknik Üniversitesi

  Bankacılık sektörünü ve Denizbank'ı tanımanın yanı sıra güncel konularla ilgili bilgi edinmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve evinizden harika bir sürecin parçası olmak istiyorsanız hiç beklemeden başvurun, çünkü bunlar ve daha fazlasını deneyimleyeceğiniz o staj programı şu an tam önünüzde duruyor... Siz de "Kendini geliştirmenin zamanı yoktur. " diyenlerdenseniz ve başvuru şartlarını sağlıyorsanız hiç beklemeyin.. Deniz Akademi ne düşündüğünüzün farkında ve size harika bir süreç sunuyor. Bu sürece dahil olma imkanını bana tanıyan herkese teşekkürler.

 13. Aylin Topçu
  Orta Doğu Teknik Üniversitesi

  Bankacılık sektörünü erkenden tanımak için harika bir fırsat!

 14. Semih Aydın
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Üniversiteye yeni başlayanlar için kaçmaz bir fırsat. Ciddi emek ve düşünce ile oluştuğunu düşündüğüm bir program. Her şey için teşekkürler :)

 15. Kürşat BAYIR
  Süleyman Demirel Üniversitesi

  Benim için harika bir staj oldu. Bankacılık alanında bilgiler ve kişisel gelişim olanakları sağlandı gerçekten emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 16. Ahmet SABANCI
  Orta Doğu Teknik Üniversitesi

  Korona günlerinde çok verimli bir şekilde bankacılığın temellerini öğreten ve beraberinde birçok eğitimi de barındıran Türkiye'nin ilk online stajı. Kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum

 17. Ali Burç
  Bilkent Üniversitesi

  1 aylık süreç boyunca verdikleri kişisel gelişim ve bankacılık eğitimlerinin ötesinde bunları staj imkanı bulamayan hazırlık ve 1.sınıf öğrencilerine vermeleri gerçekten çok iyiydi. Her şey için teşekkürler.

 18. Beyza Teke
  Orta Doğu Teknik Üniversitesi

  Bankacılık sektörüne dair bir çok şey öğrenebileceğiniz çok verimli, gerçekten çok büyük bir emekle oluşturulmuş bir program. Farkı hissedeceksiniz!

 19. Melis Öksüz
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Bireysel gelişimin öneminin arttığı günümüzde sadece bankacılıkla sınırlı kalmayıp alanında uzman insanlarla bizleri bir araya getiren Denizbank bugün ve yarınımıza ilham olmuştur. İyi ki Denizaşırı :)

 20. Irem Ozturk
  Marmara Üniversitesi

  Kariyerinize ekleyebileceğiniz en iyi program.

 21. Şeyhmus Can Tunç
  Gebze Teknik Üniversitesi

  Ben staj programını çok yararlı buldum. Staj programının kişisel gelişim içerikleri hakkında bilgi bulundurması da çok yararlı oldu.. Tedtalks konuşmaları görüşümüzü genişletmemizi sağladı. Ayrıca stajın online olması engel tanımadı. Bunun yanında zoom üzerinden eğitimler verilmesi çok öğreticiydi. Her şey için teşekkür ediyorum. Hayat Deniz'de Güzel! :)

 22. Kardelen Öztürk
  Süleyman Demirel Üniversitesi

  Benim için çok faydalı bir yetenek programıydı. Kendimi bankacılık sektöründe staj yapmayan insanlara karşı bir adım önde hissediyorum.

 23. Ceren Gülkokan
  Özyeğin Üniversitesi

  Dolu dolu bir program, online olması kesinlikle bir dezavantaj değil aksine ufkunuzu açıyor, bankacılık sektörünü yakından tanıma imkanına sahip oluyorsunuz.

 24. Zeynep Ceyda Şahin
  Bahçeşehir Üniversitesi

  Bu program sayesinde hem bankacılık sektörünü tanıyıp hem de data sunum hazırlama gibi konularda da bilgi sahibi oldum.Bu güzel programı sağladıkları için çok teşekkürler.

 25. Serkan Uğur
  Abant İzzet Baysal Üniversitesi

  Bolca sektörle alakalı içerik, sektör dışı kişisel gelişim için içerikler, hiç bilmediğiniz farklı bilgiler ve online görüşmeler. Program kesinlikle bankacılık sektörünü yakından bakmak isteyenler için. Özellikle bu sektöre gerçekten ilginizin olup olmadığını staj sonunda öğreniyorsunuz. Üniversiteye yeni başlayanlar için bulunmaz bir inci.

 26. Salih TANIK
  Boğaziçi Üniversitesi

  Bankacılık sektörünün uzman firmasından uzman yetkililerle çok verimli bir staj programı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

 27. Berk Adsız
  Bilkent Üniversitesi

  Gerçekten çok faydalı bir programdı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 28. Eren Aksoy
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Dolu dolu bir programdı, hiç bilgimin olmadığı bankacılık sektörüyle alakalı bir çok bilgi edindim. Kişisel gelişim eğitimleri de faydalıydı. Staj imkanı bulmanın zor olduğu 1. sınıfta böyle bir imkan tanınması gerçekten çok iyi. Online olması da cabası..

 29. HALE GÜNGÖR
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Denizaşırı Online Staj programı 1 ay süren ve her türlü bankacılık bölümüne temel olabilecek eğitimler ve kişisel gelişimle zenginleştirilen bir staj programı.Bunların yanında alanında uzman kişilerle canlı eğitimler ve sohbetler gerçekleştirdiğimiz bu programda aklınızdaki banka,bankacılık ve genel birçok alanda olan soru işaretlerine cevap bulabiliyorsunuz.”Staj”algısını başka bir boyuta taşıyan bu program online olmasıyla da sizlere büyük kolaylıklar kazandırıyor.Ayrıca network geliştirerek bambaşka okullardan kişilerle tanışarak yeni kazanımlar elde edebiliyorsunuz.Benim için olabildiğince verimli ve çok keyifli bir staj programıydı .

 30. Özge Balcıoğlu

  Bu sene Denizbank'ın düzenlemiş olduğu online staj programına katıldım. Yalnız bankacılık değil yapay zeka gibi pek çok konu hakkında da yeni şeyler öğrendim. Online staj sayesinde unutamayacağım yeni bir deneyim yaşamış oldum.

 31. Perihan Çetintaş
  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

  Birçok şey öğrendiğim, eğlendiğim ve vaktimi kesinlikle verimli geçirdiğim bir staj oldu benim için.Teşekkürler Denizbank!

 32. Betül Karaman
  Gebze Teknik Üniversitesi

  Çok güzel ve özenle hazırlanmış bir online staj programıydı bunun bi parçası olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi daha hazırlık sınıfıdayken bana bu deneyimi yaşattıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

 33. Elif Miray Yılmaz
  Gebze Teknik Üniversitesi

  Bu sene ilki gerçekleşen bu online staj programına katılma şansı bulduğum için çok mutluyum. Hem bankacılık hem de kişisel gelişim üzerine aldığımız eğitimlerle güzel bir tecrübe edindik. Staj programlarının büyük bir çoğunluğu 3. ve 4. sınıfları kapsarken biz hazırlık ve 1. sınıf öğrencilerine böyle bir şans tanıdığınız için teşekkürler.

 34. Ece Cömert
  Hacettepe Üniversitesi

  Harika bir staj programıydı! Bankacılık haricinde de hayata yönelik, işimizde başarılı olmaya yönelik, düşünmeye yönelik vb birçok katkısı oldu. TEŞEKKÜRLER DENİZBANK!

 35. Gökçe Atlıhan
  Hacettepe Üniversitesi

  Hazırlık ve 1. sınıf öğrencileri için staj imkanı sunan bu programda yer aldığım için çok mutluyum. 1 ay boyunca sektör hakkında bilgiler edinmenin yanı sıra kendimizi geliştirmeye yönelik aldığımız eğitimlerle birçok şey öğrenme fırsatı yakaladım. Üniversite hayatınızın başındayken bu programa katılarak verimli bir staj dönemi geçirebilirsiniz.

 36. Fatma Aktürk
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  1 aylık program boyunca her günü dolu dolu geçen bir program. Bankacılık dışında da pek çok konuda bilgi verildi. Oldukça verimli geçti.Emeği geçen herkese teşekkürler ????

 37. Muzaffer Cebeci
  Marmara Üniversitesi

  Kendime hızlı bir başlangıç yapmışım hissi veren bir staj dönemi oldu. Genel kültürünüze değerler katan ve meslek olarak göremediğim bazı şeyleri birebir bu işin uzmanlardan bilgiler edindim. Bence Deniz Bank stajyeri olmak keyifliydi .Herkese öneririm.

 38. Batuhan Turgut
  Selçuk Üniversitesi

  bankacılık sektörünü tanımamda ve kendimi geliştirmede ilk adımımda destek olan deniz bank'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyor daha güzel günlere yelken açmayı hedefleyerek staj deniz'de güzel diyorum.

 39. Hilal Çalışkan
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Kaliteli içeriklerle dolu dolu hazırlanmış bir staj programıydı, verimli bir 1 ay oldu.

 40. Miray Boyacı
  Dokuz Eylül Üniversitesi

  1 aylık staj döneminde hem bankacılık hemde kişisel gelişim alanında o kadar çok şey öğrenmiş oldum ki. İyiki başvurmuş ve kabul edilmişim dedim. Tekrardan bütün emekleriniz için teşekkür ederim.

 41. Elifcan Fırat
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Yaklaşık 1 aylık sürede doyurucu içeriklerle belki de fiziksel bir stajda öğreneceklerimizden fazlasını öğrendiğimiz, DenizBank çalışanları ile yaptığımız buluşmalar ve etkinliklerle bizlere kendimizi daha da değerli hissettiren bir staj programıydı. Bankacılık sektörünün temelleri, yeni teknolojiler, değişen düşünce biçimleri gibi bir çok alanda ufuk açıcıydı. Teşekkürler DenizBank!

 42. Ömer Kuzu
  Boğaziçi Üniversitesi

  Gerek bankacılık gerekse iş dünyasının diğer yönlerini tanımak ve geliştirmek adına çok güzel bir stajdı. Online bir staj olması işin inovatif tarafı ama bence asıl fark yaratan nokta diğer staj programları 3. ve 4.sınıflara yönelikken DenizAşırı hazırlık ve 1.sınıflara hitap ediyor.Program içeriğindeki günlük videolar olsun haftalık toplantılar olsun teknik öğretimler için eğitimler olsun bence hepsi çok başarılıydı.Bu programın sanırım ilk senesi ve ben katılmış olmaktan mutluyum.Bizim fikirlerimize,görüşlerimize çok değer veriyorlar.Bu sayede ileride çok daha başarılı bir program olacağını düşünüyorum.

 43. Zeynep Işık
  Galatasaray Üniversitesi

  Stajların genelde, 3. ve 4. sınıflar için olduğu düşünülür ve başvurular da bu öğrenciler için açılır. Fakat Denizbank'ın sahip olduğu ileri görüşlülük sayesinde bu tarz klişeleri kırma konusunda önemli bir adım attığını düşünüyorum. Online staj sayesinde, ilgimizi çeken konulardaki bilgilendirici içeriklerle eğitim hayatımızı zenginleştirdik, özellikle bankacılık konusunda temel bilgileri öğrendik. Haftalık olarak verilen görevler, canlı görüşmeler, eğitimler gerçekten emek verilmiş bir projenin içinde olduğumuzu hissettirdi. Siz de başvurmalısınız :)

 44. Zeynepnur Kulaksız
  İstanbul Şehir Üniversitesi

  Henüz eğitimimizin başındayken DenizBank gibi değerli bir kurumda staj yapabilmenin çok değerli olduğunu düşünüyorum. Bir aylık süreçte eğitimimiz dolu dolu geçti. Ayrıca görüştüğümüz çok değerli yetkililer sayesinde bu süreç, hem verimli hemde bir o kadar eğlenceli geçtiği için DenizBank ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 45. Yasin Emin Karaçelebi
  Marmara Üniversitesi

  Hem uygulamadaki içerikler hem de canlı görüşmeler çok faydalı oldu. Böyle bi imkanı bize sağladığı için DenizBank şirketine ve bu imkanı duymamızı sağlayan Youthall'a çok teşekkür ederim.

 46. Aysu Aktürk
  Gebze Teknik Üniversitesi

  Türkiyenin ilk online stajına kabul edildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. 1 ay süren stajım bankacılıkla sınırlı kalmayıp kişisel gelişim olarak da bana bir çok şey kattı. Yapılan online eğitimler çok verimli ve keyifliydi. Bizi her zaman dinleyen ve önerilerimizi dikkate alan Denizbank ekibine çok teşekkür ediyorum. Hazırlık ya da birinci sınıftaysanız mutlaka başvurun derim.

 47. Minel Cantürk
  Gebze Teknik Üniversitesi

  Hem kişisel olarak kendimi geliştirebildiğim hem de bankacılık ve iş dünyası hakkında yeni şeyler öğrenebildiğim bu stajda yer almak gerçekten çok gurur vericiydi. Eğitmenlerimizin ilgisi ,alakasıyla her dakikasından keyif aldım ve bütün bu emekleriniz için teşekkür ederim.Hazırlık ve birinci sınıfta bulunan öğrencilere göre çok güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

 48. Kardelen Akkaya
  Anadolu Üniversitesi

  Denizbank Denizaşırı Staj Programı bana hem bireysel hayatımda kullanabileceğim bilgiler kazandırdı, hem de bankacılık hakkında çok şey öğretti. Daha 1.sınıfken iş hayatı hakkında bu kadar güzel ve detaylı bilgiler kazanmak beni çok mutlu etti. Çok güzel bir yolculuktu. Teşekkürler

 49. Deniz Buse Özyurt
  İstanbul Teknik Üniversitesi

  İlk stajımı DenizBank'ın Denizaşırı Online Staj Programı ile gerçekleştirdim. Staj süresince bankacılık sektörünü yakından tanımanın yanı sıra kişisel gelişim, veri bilimi, yapay zeka gibi farklı konularda da değerli bilgiler edindik. Ayrıca DenizBank ailesinden birbirinden değerli kişilerle online eğitimler gerçekleştirdik. Henüz 1.sınıftayken böyle değerli bir staj programında yer aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her şey için teşekkürler!

 50. Zeynep Altıner
  Bilkent Üniversitesi

  Evde olduğumuz bu günlerde kendimizi farklı bir yolculuğa çıkardığımız, değerli kişilerin fikirleriyle bakış açımıza yön verdiğimiz bir süreç. Öğrenmeye hevesli ve yeniliklere açık kişiler için çok uygun bir program. Yolun başında böyle bir deneyim kazanmak güzeldi.

 51. Yaren Tarsuslu
  Gebze Teknik Üniversitesi

  Online staj sayesinde,kişisel gelişimime birçok şey katan ve bankacılık sektörünü yakından tanımamı sağlayan,stajyerlerinin fikirlerine değer veren Denizbank ailesine sonsuz teşekkürler!

 52. arda yaldız
  Orta Doğu Teknik Üniversitesi

  Çok güzel ve faydalıydı.

 53. Seherdeniz Akbıyık
  Bilkent Üniversitesi

  Bankacılığın ne olduğuna dair ve kişisel gelişimizle alakalı çok verimli aktivitelerin olduğu keyifli bir programdı, çok teşekkürler

 54. Mustafa Azeizi
  Çukurova Üniversitesi

  Denizaşırı staj programında bankacılık sektör ile ilgili özenle hazırlanmış eğitimlerle dolu aynı zamanda kişisel gelişim açısından da kaliteli eğitim vermektedir 1.sınıf okuyan öğrencilere yönelik bir program harika bir tecrübeydi herkese tavsiye ederim

 55. Gizem Yüksel
  Anadolu Üniversitesi

  Sayın ilgili, yeni mezun durumundayım. Bankacılık mesleği hayali olduğu için deneyimlemek ve kendimi geliştirmek sebebiyle bu başvuruda bulunmaktayım. İlgilenirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar diler, saygılar sunarım.

 56. Ecem Tunur
  Dokuz Eylül Üniversitesi

  Zamanımı güzel ve bilgilendirici içeriklerle değerlendirmemi sağlayan bu staj aynı zamanda bankacılık sektöründe neler olup bittiğini anlamama da çok yardımcı oldu. Teşekkürler

 57. Ahmet DEMİR
  Ankara Üniversitesi

  sadece 1. sınıflara olması pek mantıklı değil

 58. Murathan Özmelioğlu
  Çukurova Üniversitesi

  İlklerin bankası olan Denizbank yine farkını ortaya koyarak ilk Denizaşırı Online Staj programını gerçekleştiriyor ve bu hususta bankacılığa meraklı öğrencilere ilham ışığı oluyor, kaliteli ve zengin içerikli eğitimlerle sadece bankacılık altyapısını öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda kişisel gelişim yönünde de artı sağlıyor, Intertech'ten tutun tarım ekonomisine kadar her yönden donanımlı eğitmen ve yöneticilerle dolu dolu bir macera sizi bekliyor, bu uzun maratonun sonunda bankacılığı sadece hesap ve kitaptan ibaret olmadığını bizzat anlayacaksınız... Programda emeği geçen başta İ.K. olmak üzere tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum...

 59. İbrahim Serdar Bağ
  Boğaziçi Üniversitesi

  Çok faydalı bir stajdı

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 88 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  January
  February
 • Who Can Apply?
  1st Grade
 • Working Locations
  İstanbul