Toyota Türkiye Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

Toyota Türkiye Youthall Verified Badge

  • Automotive
  • ·
  • 2172 follower

Hakkımızda

Bu satırları okuduğuna göre tanışmamıza sadece bir adım kalmış olabilir.

Omotenashi kültürümüzden gelen dürtüyle tanışmamızda en azından sana bir içecek ikram edebilmeyi çok isterdik. Biz de çevrimiçi olanakların sunduğu imkanlar çerçevesinde ziyaretini keyifli kılmaya çalıştık. Haydi başlayalım!

Şirketimiz, Türkiye otomotiv sektöründe Toyota ve Lexus markalı araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu uluslararası bir distribütör firmad...

Read More
Big Size
2000
201-500 Employees

Toyota Way Değerlerimiz

“Toyota’nın Yol Gösterici İlkeleri”ni hayata geçirmek ve olmak istediğimiz şirketi inşa etmek için yararlandığımız genel çerçevedir.

Saygı: Başkalarına saygı duymak, birbirimizi anlamak için çaba sarfetmek, sorumluluk almak ve karşılıklı güven inşa etmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Takım Çalışması: Kişisel ve profesyonel büyümeyi kamçılar, gelişim fırsatlarını paylaşır ve bireysel takım performansını maksimize etmek için çabalarız.

Mücadele: Uzun vadeli bi...

Read More

Çalışan Değer Önermemiz

“Çalışan Değer Önermemiz – We Respect We Kaizen” ile çalışanlara, potansiyel adaylara ve ayrılan çalışanlara; “Sürekli Gelişim” ve “İnsana Saygı” değerlerini kelime anlamlarının da ötesine geçecek ölçüde hissettirmeyi ve deneyimletmeyi hedefledik, süreci değer yaratma üzerine kurguladık. Başarının tanımını da işveren markası vaadimiz ve kültürümüz ile örtüşecek kişisel hikâyeleri oluşturabilmek olarak belirledik.

Çalışan Deneyimi Misyonumuz

Potansiyel Adayların: ‘’Toyota’da çalışmak için can atıyorum!’’

Çalışanların: ‘’Toyota’da çalıştığım için çok mutluyum!’’

Ayrılanların: ‘’İyi ki Toyota’da çalışmışım, herkese tavsiye ederim!’’

Diyebileceği bir dünya yaratmak.

Bu misyonu sahiplenecek ve ileriye taşıyacak Çalışan Deneyimi ekibi olarak; yürüttüğümüz çalışmaları ve kurduğumuz tüm sistemleri hayata geçirirken, temelimizi bu misyon çerçevesinde atıyoruz.

Hibrit Çalışma Modelimiz

Haftanın 2 günü ofisten, 3 gün dilediğimiz konumda uzaktan çalışıyoruz.

Yaz aylarında hibrit modele bir mola verip dilediğimiz konumdan uzaktan çalışıyoruz.

Toyotalı Anneler

Hamilelik süresince ve doğumdan sonraki 1 yıl tamamen uzaktan çalışıp bebekleri ile bolca vakit geçirebilir.

Toyotalı Babalar

Doğumdan sonraki ilk 1 ay uzaktan çalışıp eşlerine ve ailenin yeni üyesine destek olabilirler.

Engelleri özgür seçimlerim...

Read More

Toyota Gelişim Akademisi

Yetkinlik ve Mesleki Gelişim Eğitimleri'nde Toyotalıların bulunduğukları pozisyonda, teknik yetkinliklerini belirliyor, parlayan yetkinlikleri öne çıkarıyoruz. Gelişim noktalarını tespit ederek eğitimler ve geri bildirim araçları ile destekliyoruz.

Yöneticinin İlk 100 Günü Programı'nda yöneticiliğe yeni adım atmış Toyotalıları, onlara yol gösterecek eğitimlerle destekliyoruz.

Toyota Way Eğitimleri'nde, Toyotalılar Kaizen kültürünü, çalışma dis...

Read More

Mobilsen Özgürsün!

Herkes için eşit hareket özgürlüğü mottosu ile yola çıkan ve otomobil şirketinden bir mobilite şirketine dönüşen Toyota, bu vizyonu çerçevesinde sponsor olduğu Özel Olimpiyatlar Türkiye Karma Basketbol Takımı oyuncularının ilham dolu hikayesine ortak oluyor.

Toyota, oyuncuların imkansıza karşı verdikleri mücadeleyi desteklemek adına 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü Engelleri Aşma G...

Read More

Toyota Feature Leaders

Toyota Türkiye’de 4 farklı departmanda rotasyon imkanına erişebileceğin; Toyotalı liderlerden mentorluk, sana özel planlanmış eğitim ve gelişim olanaklarına sahip olabileceğin bu yolculuk için 5 Nisan'a kadar başvurunu bekliyoruz!

Company Images

Team

Toyota Türkiye has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Toyota Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Toyota Türkiye has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Toyota Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Toyota Türkiye hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Toyota Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

ODTÜ Elektrik-Elektronik mühendisliği mezuniyetim ardından, MBA eğitimimi de ODTÜ’de tamamladım. 2001 yılında profesyonel iş hayatına her mühendisin hayali olan otomotiv sektöründe, Toyota Türkiye’de başladım. Pazarlama, Satış ve Bilgi Sistemleri alanında birçok departmanda yöneticilik tecrübelerim oldu. Şu an Bilgi Sistemleri Direktörü olarak görev yapıyorum. Bilgi Sistemleri’nde, diğer iş birimleriyle omuz omuza, şirketi bir adım öteye taşıma adına, güvenli, her zaman erişilebilir ve entegre çözümler sağlıyoruz. Toyota’nın teknolojik gelişmelerle otomotiv sektöründeki gelişmeleri takip eden, çalışanlarına değer katan, çalışanların potansiyelleriyle şirkete katkı sağlamasına olanak sunarak her günümün bir öncekinden farklı geçmesini sağlayan şirket kültürü sayesinde 22 yıldır keyifle çalışıyorum.

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 2010 yılında “Future Leaders” programı sayesinde Toyota ile yolum kesişti. Bu programda, farklı bakış açılarıyla organizasyonun farklı fonksiyonlarını keşfetme fırsatı bulurken, eğitim programıyla da kişisel gelişimimi destekleyerek Toyota yolculuğumu eşsiz bir boyuta taşıdım. 2016 yılında ülkemize giriş yapan ve emin adımlarla büyümeye devam eden premium markamız Lexus’un Pazarlama Müdürü olarak çalışıyorum. Sürekli gelişim felsefesiyle her gün yeni bir şeyler öğrendiğim, çok değerli tecrübelerle kendimi sürekli geliştirdiğim Toyota’nın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

İTÜ Makina Mühendisliği mezunuyum. Sektördeki deneyimlerimde Toyota'nın müşteri memnuniyetini sıklıkla duyarken, Toyotalı olma yolculuğumda bu başarılı etkiyi oluşturan markanın bir parçası olmak ve yeni deneyimler kazanma fırsatı beni çok heyecanlandırdı. 2022 yılında katıldığım Toyota'da, "Satış Sonrası Bölge Müdürü" olarak bayi operasyonları yönetiminde görev alıyorum. Sürekli gelişim değeriyle geleceği tasarlamak ve bunu yaparken de insana saygı değeri ile hareket etmek benim için Toyotalı olmayı tarif ediyor.

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Toyota, hem mobiliteye olan bakış açısı, hem de Japon iş prensiplerini ve etiğini benimsemiş bir şirket olması açısından hep çalışmak istediğim bir marka oldu ve 2021’de yollarımız kesişti. Şu anda Toyota’da Kurumsal ve Stratejik Planlama Kıdemli Uzmanı olarak çalışıyorum. The Game Changer Yetenek Programı ile 2. senemdeyim. Bu programda liderlik, kişisel gelişim ve Toyota kültürünü geliştirmek ve temsil etmek adına birçok eğitimden geçiyoruz. Toyotalı olmak ve sektörde birçok alanda öncü olan bir marka için çalışabilmek gurur verici ve aynı zamanda kendi alanlarında rol model olmuş yöneticilerle birlikte çalışabiliyor olmak öğretici ve geliştirici. Bu ekibin bir parçası olduğum için çok mutluyum.