TED Üniversitesi Science & Technology Society Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
TED Üniversitesi Science & Technology Society

TED Üniversitesi Science & Technology Society Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 45 follower

About Us

Bilim ve teknoloji hiç şüphesiz zamanın önde gelen değerlerindendir. Yaşadığımız çağa haklı olarak “bilgi çağı” deniyor. Toplum açısından bilim ve teknoloji, hayatımızı kolaylaştırmak, bilim üreticileri açısından karşı konulamaz merak duygusunu gidermek için ortaya çıkar. Teknoloji, bilimin uygulama sahasıdır ve birbirlerinin yolunu açarlar. Bilimsel gelişmeler, teknolojik ilerlemeye zemin hazırlarken teknoloji, bilimsel bilginin ortaya çıkarılabilmesi için gerekli unsurları ortaya koyar. Bizde TEDU Bilim ve Teknoloji Topluluğu olarak okulumuz öğrencilerinin bu iki önemli değerden mahrum kalmamasını amaçlayarak bu topluluğu 2018 yılında kurduk ve 4 yıldır aktif olarak faaliyet halindeyiz.TEDU Bilim ve Teknoloji Topluluğu olarak çeşitli teknoloji günleri,sürdürülebilir kalkınma amaçları hakkında etkinlikler ve okulumuzun yaptığı oryantasyon,yılbaşı gibi günlere çeşitli aktiviteler eşliğinde aktif katılım gösteriyoruz.Yeni yılda yaptığımız etkinlikleri arttırarak bu konudaki güncel vizyonumuzu korumayı düşünüyoruz.
 
Her sene Bilim ve Teknoloji Topluluğu Yönetim Kurulu olarak amaçladığımız bu hedef ve doğrultular ışığında ve okulumuzun bize sağladığı imkanlar sayesinde  TEDÜ öğrencilerini çeşitli etkinliklerle eğlendirmeye ve bilgilendirmeye çalışıyoruz.

TED Üniversitesi Science & Technology Society has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in TED Üniversitesi Science & Technology Society?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

TED Üniversitesi Science & Technology Society has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in TED Üniversitesi Science & Technology Society?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
TED Üniversitesi Science & Technology Society hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in TED Üniversitesi Science & Technology Society?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.