Tavuk Dünyası Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

Tavuk Dünyası #Seninleyiz

  • Food
  • ·
  • 39 follower

About Us

2012 yılında fark yaratan tariflerimiz ve herkesin kendini değerli hissedeceği restoranlarımızla kaliteyi ve lezzeti güvenle sunan bir marka olma misyonuyla yola çıktık. 

Her şey bir keşifle başladı. Reçetesi bizde saklı eşsiz soslar ve çeşit çeşit baharatlarla 12-14 saat marine ettiğimiz tavuklarımız akılalmaz bir lezzet hikayesine dönüştü. 

Tavuk Dünyası olarak, menülerimizi dünyanın farklı mutfaklarından aldığımız ilham ile kendi AR-GE mutfağımızda, şefimizin liderliğinde, en kaliteli tavukları seçerek özgün marinasyon yöntemimiz ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerimizle hazırlıyoruz. Hazırladığımız tadı damağınızda kalacak ürünlerimizle ITQI Üstün Lezzet Ödülleri alıyoruz.

Türk damak tadına uygun menülerimizle kişiye özel tavalarda pişirdiğimiz leziz tavuğu, enfes soslu makarnayı ve taptaze Akdeniz salatasını büyük porselen tabaklarda bir arada sunuyor, misafirlerimizi şık restoranlarımızda lezzet ve kalite yaklaşımıyla ağırlıyoruz. 

Tavuk Dünyası’nda her bir tabak, kocaman bir lezzet hikâyesidir. Herkesin ödediğinin karşılığını tam aldığı bir dünyanın mümkün olabileceğine inanıyoruz, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken bu anlayışı temel alıyoruz. Kendimize özgü özel soslarımız ve çeşit çeşit baharatlarla marine ettiğimiz leziz tavuklarımızı, kişiye özel tavalarda pişiriyor, yanında enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatamızla özel geniş tabaklarımızda servis ediyoruz. 

İlk restoranımızın açılışından bugüne, her yıl büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek, 52 şehirde 270’in üzerinde lezzet noktasına ulaştık. Bu hedefle birlikte yılda 20 milyonu aşkın kişiye ulaşıyoruz. 

Tavuk Dünyası olarak, üretim tesisimiz, operasyon ve yönetim birimlerimiz, şubelerimiz bünyesinde 4.000'den fazla personel istihdamını sağlıyoruz. 

Tavuk Dünyası has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Tavuk Dünyası?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Tavuk Dünyası has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Tavuk Dünyası?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Tavuk Dünyası hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Tavuk Dünyası?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.