Tat Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Tat

  • Food
  • ·
  • 158 follower

About Us

Tat Gıda San. A.Ş., 1967 yılında Bursa'da kurulmuş Koç Topluluğu'na bağlı Türkiye’deki gıda şirketlerinden biridir. Halen Bursa iline bağlı Mustafakemalpaşa ve Karacabey ilçeleri ile İzmir iline bağlı Torbalı ilçesinde bulunan tesislerinde salça, ketçap, mayonez, domates ürünleri, sebze konservesi üretimi gerçekleştirmektedir.

Dünya standartlarındaki üretim altyapısıyla, Türkiye’nin en büyük gıda şirketlerinden birisi olan Tat Gıda, tüketici tarafında trendleri yakalamak ve tüketici beklentilerini doğru okuyarak onların istediği ürünleri üretmek için çalışır.

Tat Gıda, gelecekteki faaliyet alanına doğrudan veya dolaylı bir şekilde etki edebilecek trendler, teknolojik gelişmeler ve rakip yatırımları göz önünde bulundurarak yeni odak alanları belirler.

Tat Gıda, salça, domates ürünleri, konserve ve ketçap denince ilk akla gelen, güvenle kullanılan markası Tat ile kalite ve hijyen standartlarından ödün vermeden, çevreye karşı duyarlı yaklaşımıyla gıda sektörüne kaliteli, lezzetli ve doğal ürünler sağlamaya ve her zaman olduğu gibi yenilik peşinde koşmaya devam etmektedir. Tat Gıda ve Koç Topluluğu’na ait tüm iş ilanları kariyer platformumuz Koç Kariyerim’de.

Koç Topluluğundaki güncel kariyer fırsatlarını keşfetmek için: https://www.kockariyerim.com Koç Topluluğu ve Koç’lu olmak ile ilgili detaylı bilgi için: https://www.koc.com.tr/kocta-hayat/koclu-olmak

Tat has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Tat?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Tat has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Tat?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Tat hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Tat?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.