StartUP Talent University Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

StartUP Talent University

  • Holding
  • ·
  • 15 follower

About Us

Gençlerimizin üstün yetenekli olduğuna olan inancımızla onların bilgisel donanımlarının pratikle, gerçek hayatla realizasyon sürecini organize eden; eğitimde özgür ve özgün bir atılımın başlangıcıyız. StartUp Talent University Topluluğu ‘yetenek diploma istemez’ manifestosuyla yola çıktı.

VİZYON
Uluslararası arenada; hayata hazırlanan gençlerin reel sektörler alanında birinci basamak teorik bilgilerini pratikle buluşturacakları uygulamalı ve aktif bir topluluk olmak.

MİSYON
Gençlik yıllarında başlayan, hayata hazırlanma koşusunda; başlangıç aşamasındaki bireyler için reel sekör kapsamında en verimli-dinamik uygulamalı eğitimlerle nitelik ve tecrübe odaklı eğitim süreçlerini başarıyla yönetmek. Bodrum’dan Türkiye'ye teknoloji ve turizm alanında nitelikli personel eğitmektir.

StartUP Talent University has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in StartUP Talent University?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

StartUP Talent University has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in StartUP Talent University?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
StartUP Talent University hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in StartUP Talent University?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.