SORENTUM TEKNOLOJI Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

SORENTUM TEKNOLOJI

  • Information Services
  • ·
  • 10 follower

About Us

Sorentum, ileri teknolojilere dayalı geleceği şekillendiren çözümler ile ulusal ve uluslararası lider teknoloji firmaları arasında yerini almayı hedefleyerek kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Yazılım sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübemizi farklı faaliyet alanlarındaki iş tecrübelerimizle birleştirerek müşteri odaklı çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Misyonumuz; teknolojiyi en etkin biçimde kullanarak, fütürist bakış açısı ile geleceğe yön veren katma değeri yüksek iz bırakan işlere imza atmaktır. Vizyonumuz; ileri teknolojilere dayalı geleceği şekillendiren çözümler ile ulusal ve uluslararası lider teknoloji firmaları arasında yerini almaktadır. 

Hizmetlerimiz: 

  • Uygulama Geliştirme: Güçlü ve tecrübeli teknik kadromuzla kullanıcı deneyimini esas alan, nitelikli dijital çözümler sunan uygulamalar geliştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz uygulamaları bugünün değil, yarının ihtiyacını öngörerek tasarlıyoruz.
  • Teknoloji Danışmanlık Hizmeti: Teknoloji Danışmanlığı hizmetimizi, organizasyonların ihtiyaçlarına uygun teknolojik alt yapı ve bilgi teknolojileri çözümlerinin saptanması, çözümlere uygun donanım ve yazılım bileşenlerinin tedarik edilmesi, uygulama ve devreye alma süreçlerinin uluslararası standartlara uygun yürütülmesi ve sonlandırılması kapsamında veriyoruz.
  • Dijital Dönüşüm Danışmanlığı: Uzman kadromuzla birlikte kurumunuzun iş süreçlerini analiz ederek dijital dönüşüm için gerekli olan yol haritanızı çiziyoruz. Mevcut işletme modelinizi yeniden ele alarak stratejileriniz doğrultusunda ihtiyaç duyacağınız kültürel, organizasyonel ve teknolojik altyapının oluşturulmasına destek oluyoruz.

SORENTUM TEKNOLOJI has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in SORENTUM TEKNOLOJI?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

SORENTUM TEKNOLOJI has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in SORENTUM TEKNOLOJI?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
SORENTUM TEKNOLOJI hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in SORENTUM TEKNOLOJI?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.