Şişecam Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →
Şişecam

Şişecam Youthall Verified Badge

  • Glass Industry
  • ·
  • 2141 follower

Hakkımızda

Temelleri 1935 yılında tüm dünyanın saygı duyduğu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam sektörünü kurmak amacıyla atılan Şişecam bugün, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir küresel oyuncudur. Düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, cam ev eşyası alanında en büyük iki, cam ambalaj ve düz cam alanlarında ise en büyük beş global üretici arasında yer almaktadır. Şişecam, dünyanın en büyük üç soda külü ü...

Read More

Big Size
1935
10.000+ Employees

Yetenek Kazanımı Süreçlerimiz

Cam yarınlarda daha da akıllanacak, güçlenecek, esneyecek, değişecek... Uygarlığın en önemli buluşlarından cam, gelecekte de farklı formlarda insan yaşamının vazgeçilmez parçası olacak. Geleceğin Şişecam’ı, bu değişime yön veren, şekillendiren küresel bir oyun kurucu olarak, ön saflarda yerini almak için altyapılarını geleceğe hazırlıyor, çalışanlarını bu yönde geliştiriyor. Yetenek kazanımı stratejilerimiz ile değerlerimizi paylaşan, bilgi birikimi, potansiyeli ve deneyimi ile örnek gösterilen, iletişimi güçlü, inovasyon...

Read More

Global Genç Yetenek Programı Together

2017’den bu yana 1.119 üniversite öğrencisinin uzun dönem proje stajını gerçekleştirdiği, 445’inin Şişecam’da çalışmaya başlayarak ailemize dahil olduğu ödüllü “Global Genç Yetenek Programımız Together’ın 7. dönemi için başvurular başladı!

Together programı, 7 ay süren gerçek bir iş deneyimi sunmasının yanı sıra stajyerlerimizin gelişimine yönelik olarak da pek çok eğitim sunmaktadır. Proje yönetimi, excel, sunum becerileri, etkili iletişim gibi pek çok konuda stajyerlerimiz yetkinliklerini geliştirme imkanı bulm...

Read More

Şişecam Gençlik Programları

Şişecam olarak genç arkadaşlarımızın gelişimini önemsiyor, yıl boyu gerçekleştirdiğimiz kampüs etkinliklerimizle onlarla buluşuyoruz. Sunduğumuz kısa ve uzun süreli staj programları ile iş hayatını deneyimlemelerini sağlarken üniversite-sanayi iş birliklerimiz ile projelerde birlikte çalışıyoruz. 

Şişecam has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Şişecam?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Şişecam has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Şişecam?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Şişecam has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Şişecam?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Şişecam hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Şişecam?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Working Environment

What Are Employees Saying?

2021 yılı Together Programı kapsamında Şişecam Kimyasallar Kromsan Fabrikası Elektrik Bakım Onarım stajyeri olarak görev aldım. Together programı kapsamında teorik bilgilerimi pratiğe çevirme fırsatı buldum. Hem şirketin araştırmaya verdiği önemi hem de şirket kültürünü öğrenmek benim için çok önemli bir deneyimdi.

Batuhan Durmaz
Batuhan Durmaz
Ölçü Kontrol Mühendisi

2019 yılı Bursa Düzcam Fabrikası Teknik Müdürlük Mekatronik Şefliğinde togetherlı olmuştum. Çalıştığım her proje aldığım yeni sorumluluklar ile kariyer yolculuğumun ilk adımlarını daha keyifli ve öğretici hale getirdi.

Sertaç Uysal
Sertaç Uysal
İşletme Mühendisi

2018 Yılında Üretim Genel Müdür Yardımcılığı-Madencilik Direktörlüğü’nde Together olarak Şişecam’la tanıştım. Üniversitede öğrendiğim bilgileri çalışma hayatına taşımamda bir köprü görevi gören Şişecam, benim için yeni bir okul olmuştur.

Efe İzmirli
Efe İzmirli
Maden Arama Mühendisi

Şişecam ailesine Cam Ambalaj Eskişehir Fabrikasında Together Programıyla başladım şu anda da hikayem Romanya Şişecam Otomotiv Fabrikasında devam ediyor. Global dünyaya Şişecam ile adım atmak gerçekten muhteşem bir duygu.

Ekin Yiğit
Ekin Yiğit
Üretim Planlamacı
Şişecam has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.