OpenZeka Teknoloji A.Ş Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

OpenZeka Teknoloji A.Ş #Seninleyiz

  • Information Services
  • ·
  • 49 follower

About Us

OpenZeka, yeni nesil derin öğrenme tabanlı yapay zeka algoritmalarını kullanarak insan algısına yakın doğrulukta görüntü analizi yapabilen akıllı sistemler geliştirmek maksadıyla Ankara’da kurulmuş ve 2017’den bu yana Bilkent CYBERPARK bünyesinde yapay zeka tabanlı servisler ve algoritmalar geliştirmektedir.


OpenZeka yazılım geliştirme faaliyetlerinin yanında yapay zeka alanında çözüm üreten global ölçekteki birçok firmanın donanım çözümlerini ülkemize sunmaktadır. Open Zeka, NVIDIA Embedded Türkiye ve MEA Distribütörü, NVIDIA Deep Learning Institute (Derin Öğrenme Enstitüsü) ve NVIDIA Süper Hesaplama Birimi Partneridir. Ayrıca firmamız; geliştirici kitler, hazır yapay zeka kitleri, modüller ve taşıyıcı kartları içeren NVIDIA gömülü sistem donanımları ve yüksek hesaplamalı sistemler ile ilgili alanlarda çalışmaktadır.


Firmamız kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştiren yapısı ve işleyişi ile öğrenen bir organizasyon olma özelliğini korumaktadır. OpenZeka olarak bir taraftan çalışmalarımızı hızlandırmak için yazılımcı ekibimizi genişleterek büyüyoruz; diğer taraftan bünyemize dahil ettiğimiz insanları kişisel gelişim, iletişim, kişilerarası ilişkiler, yeni teknolojilere adaptasyon, yabancı dili geliştirme, lisansüstü eğitim, uluslararası geçerliği olan NVIDIA sertifikasyonlarını edinme gibi konularda desteklemeye ve teşvik etmeye devam ediyoruz.


OpenZeka Teknoloji A.Ş has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in OpenZeka Teknoloji A.Ş?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

OpenZeka Teknoloji A.Ş has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in OpenZeka Teknoloji A.Ş?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
OpenZeka Teknoloji A.Ş hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in OpenZeka Teknoloji A.Ş?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.