Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 30 follower

About Us

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde kurulan kulübümüz; üniversitemizin ilk ve tek pazarlama kulübü olup Kasım 2018 tarihinden beri genç, dinamik ve çalışma arzusuyla pazarlama dünyasını yakından takip ederek fark yaratmayı amaçlayan faaliyetlerine devam etmektedir.


Neler Yapıyoruz?

Pazarlama alanında faaliyetler düzenleyerek bu alanda kariyer hedefleyen, akademik kariyerinde pazarlama konusunda gelişmek isteyen ve pazarlamaya ilgi duyan herkesin farkındalık düzeylerini arttırmayı amaçlıyoruz. Pazarlamaya ilgi duyan herkes için, kulüp olarak düzenleyeceğimiz etkinlikler aracılığı ile onların bu alandaki deneyim ve uygulama alanlarını arttırmayı amaçlıyoruz.

Düzenlediğimiz etkinliklerin yöntem yolunu anlatım, deneyim ve uygulama olarak sıralayarak bilgilendirilmelerinin kalıcı olmasını amaçlıyoruz. Ayrıca pazarlama alanı ile ilgilenmek isteyen öğrencilere, bu alanda problem çözme, analitik ve eleştirel düşünme becerisi kazandırarak öğrencileri iş dünyasına hazırlamak kulübümüzün amaçlarındandır.


Faaliyet Alanlarımız:

-Pazarlama

-Reklamcılık

-Sosyal Sorumluluk ProjeleriMarmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.