İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü

İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü Youthall Verified Badge

  • ·
  • 44 follower

About Us

Endüstri ve Kalite Kulübü, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü bünyesinde kurulmuştur. Çalışmalarına Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile başlayan kulüp, gün geçtikçe katılım alanını genişletmiştir. Düzenlediği eğitim ve seminerlerle mühendislik öğrencilerinin daha vasıflı bireylere dönüşmesinde rol oynayan kulübümüz, sürekli gelişimi kendisine bir misyon edinmiştir. Endüstri ve Kalite Kulübümüzün çalışmaları arasında Teknik Geziler, Seminerler, Kariyer Günleri, 3G Günleri ve Türkiye genelinde Endüstri Mühendisliği Bölümünde okuyan öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen TEMÖB etkinliği yer almaktadır. Öğrencilerin kariyer hedeflerine sağladığı katkılar dışında kulübümüz, düzenlediği kahvaltı, yemek ve parti organizasyonları ile de öğrencilerin sosyalleşmesine destek olmaktadır. Gerçekleştirdiği çalışmalara 2014 yılında Sosyal Sorumluluk Projelerini ekleyen Endüstri ve Kalite Kulübü, elindeki imkanları daha da arttırarak birçok küçük yüreğe ulaşmayı hedeflemektedir. Endüstri ve Kalite Kulübü, İSTEM (İstanbul Endüstri Mühendisliği Kulüpleri Birliği) kurucu üyelerindendir.

Endüstri ve Kalite Kulübü, yıl içerisinde hem sosyal açıdan hem kültürel açıdan hem de kişisel gelişim açısından gerçekleştirdiği faaliyetlerle, üniversitede öğrencilik hayatının dolu dolu ve güzel geçmesine olanak sağlamaktadır.

Video

İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.