İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 14 follower

About Us

Yönetim ve Teknoloji Kulübü, Yöntek Topluluğu'nun "Her Kampüse Bir Yöntek" projesi kapsamında İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde 2022 yılında kuruldu. 

Misyonumuz kulübümüz içerisinde her bölümden öğrencinin kendilerini ve birbirlerini geliştirebileceği bir ortam yaratmaktır. Bunun için konferanslar, seminerler, webinarlar, atölyeler ve çalışma kampları gibi etkinlikler düzenlemekteyiz. Öğrencilerin deneyim edinebileceği bu etkinliklerde, hem katılımcı olarak hem de bu etkinliklerin arka planındaki organizatörler olarak bulunmalarını sağlıyoruz. Etkinliklerimizde yer alan sektörün ileri gelen isimleri ile iletişime geçme, bağlantı kurma olanağı yaratıyoruz.

Vizyonumuz ise daha çok üniversiteli gençle buluşarak projelerimizin, etkinliklerimizin ulaşım ağını genişletmek, network oluşturmak ve üyelerimize her geçen gün yeni imkanlar sunarak iş hayatlarında başarılı hale gelmelerini sağlamaktır.

Birbirimize destek olduğumuz çok yönlü kulübümüzün büyüme yolculuğunda, yeni ekip arkadaşlarıyla tanışmak için çok heyecanlıyız!

Video

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İstanbul Gelişim Üniversitesi Yöntek Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.