Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 78 follower

About Us

Kurulduğu günden bugüne toplumsal ve bireysel gelişimi amaçlayan projeleri ve organizasyonları ile Hacettepe Ekonomi Topluluğu (HEK), 01.06.2019 tarihli kayıtlarda 8000'den fazla kayıtlı üyesi, 6 ana birimden oluşan yönetim kadrosu, yılda toplam 10.500 tiraja ulaşan üç ayrı yayını ile bugün Türkiye’nin en büyük öğrenci topluluklarından biridir. 1991 yılında kurulan ve 31 yıldır Ankara’da organizasyonları ile her dalda ayrı markalar oluşturmayı başaran HEK olarak hedefimiz; markalarımızı geliştirmek ve yeni projelerimizle, değerlerimizden ödün vermeden topluluğumuzu daha ileriye taşımaktır.

Üyelerimizin finansal, kültürel ve sosyal alanlardaki iç dinamiklerini harekete geçirmek yoluyla, kişisel yeteneklerinin farkına varmalarını sağlayarak; kendi ayakları üzerinde durabilen, başarılı bir kariyer için uygun altyapıya sahip, analitik düşünebilen, gelişmiş bireylere dönüşmelerine yardımcı olmak. Yeniliklere açık, olayları farklı boyutlarıyla ele alabilen, kişisel gelişimini tamamlamış öğrenciler hedefi doğrultusunda, üniversitemizin gelişimine ve tanıtımına yardımcı olmak, mezun olduğumuzda “Ben Hacettepe'liyim” demekten gurur duyacağımız bir Hacettepe’ye ulaşmak.

Video

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.