Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 35 follower

About Us

Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu (HİT) 1993 yılında kurulmuş bir öğrenci topluluğudur. İktisadi ve İdari Bilimler bünyesinde İşletme öğrencileri tarafından kurulmuş olan bu topluluk, gün geçtikçe portföyünü genişletmekte ve ulaştığı öğrenci grupları ile birlikte büyümeye devam etmektedir. Topluluk bünyesinde bilgisayar mühendisliğinden tıp fakültesine, spor bilimlerinden güzel sanatlar fakültesine kadar çok geniş bir üye portföyüne sahiptir ve üniversitemiz bünyesinde 10.000’i aşkın üyesi bulunmaktadır. Hacettepe İşletme Topluluğu; Hacettepe Üniversitesi bünyesinde bulunan her öğrenciye kariyerlerini çizmeye yönelik staj ve işe alım noktasında yardımcı olan ve teşvik eden kariyer etkinlikleri düzenleyerek geleceklerine yönelik plan yapmaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda düzenlediği sosyal aktiviteler ile öğrenci grupları arasında iletişim sağlamayı amaçlamaktadır. Her geçen gün yoluna büyüyerek devam eden HİT, yaptığı etkinlikler, söyleşiler ve sosyal sorumluluk projeleriyle iş hayatına atılmak isteyenler için önemli bir basamaktır. Öğrencilere küçük bir şirket çalışanı gibi sorumluluklar vererek onları hayata hazırlar.

Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.